Шемонаиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 53/5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 7200 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабы 2-тармағына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 38/4-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4459 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған);
2) Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 шілдедегі № 42/3-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 38/4-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6083 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған).
2. Осы шешім 2020 жылғы 6 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Геберт
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова

О признании утратившими силу некоторых решений Шемонаихинского районного маслихата
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 июня 2020 года № 53/5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 июня 2020 года № 7200
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Шемонаихинского районного маслихата от 17 марта 2016 года № 38/4-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4459, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 апреля 2016 года);
2) решение Шемонаихинского районного маслихата от 16 июля 2019 года № 42/3-VI "О внесении изменения в решение Шемонаихинского районного маслихата от 17 марта 2016 года № 38/4-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6083, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 июля 2019 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 6 июня 2020 года.
Председатель сессии В. Геберт
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова