Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 тамыздағы №52-1 "Бөрлі ауданы бойынша бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, оларды пайдалану тәртібі, шекті толтырылу нормалары, олардың материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптары, пикет жүргізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қарашадағы № 55-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 6498 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 25 мамырдағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 тамыздағы №52-1 "Бөрлі ауданы бойынша бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, оларды пайдалану тәртібі, шекті толтырылу нормалары, олардың материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптары, пикет жүргізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6335 тіркелген, 2020 жылы 7 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"4. Осы шешім 4–қосымшасына сәйкес Бөрлі ауданында пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары айқындалсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
төраға Н. Муфтеева
Мәслихат хатшысы А. Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 26 қарашадағы
№ 55-4 шешіміне қосымша
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 4 тамыздағы
№ 52-1 шешіміне 1-қосымша
Бөрлі ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы
орындар және олардың шекті толтырылу нормалары
Елдi мекен
Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар
Шекті толтырылу нормалары
1.
Ақсай қаласы
Абай даңғылының басы - Абай даңғылы (Жібек жолы көшесінің қиылысынан Теміржол көшесінің қиылысына дейін), Теміржол көшесі (Абай даңғылының қиылысынан С.Датов көшесінің қиылысына дейін)
200 адамнан аспайтын
2.
Ақсай қаласы
"Қарашығанақ" дене шынықтыру - сауықтыру кешені ғимаратының алдындағы алаң, Халықтар достығы көшесі
500 адамнан аспайтын
3.
Ақбұлақ ауылы
Абай көшесінде орналасқан алаң (Абай көшесі)
100 адамнан аспайтын
4.
Ақсу ауылы
Достық көшесінде орналасқан алаң (Достық көшесі)
100 адамнан аспайтын
5.
Достық ауылы
Абай көшесінде орналасқан алаң (Абай көшесі)
100 адамнан аспайтын
6.
Бумакөл ауылы
Мектеп көшесінде орналасқан алаң (Мектеп көшесі)
100 адамнан аспайтын
7.
Бөрлі ауылы
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарсы алаң ("Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарсы алаңнан бастап Чапаев көшесінің соңына дейін)
150 адамнан аспайтын
8.
Жарсуат ауылы
орталық алаң – Абылай хан көшесі (орталық алаңнан мәдениет үйіне дейін)
100 адамнан аспайтын
9.
Кеңтүбек ауылы
орталық саябақтағы жазғы сахна - Ынтымақ көшесі (Тәуелсіздік көшесі - "Азат етуші жауынгерлер" саябағынан орталық саябақтағы жазғы сахнаға дейін)
100 адамнан аспайтын
10
Қанай ауылы
"Жастар" саябағы (Достық көшесі)
100 адамнан аспайтын
11
Қарақұдық ауылы
Абай көшесінде орналасқан саябақ (Абай көшесі)
100 адамнан аспайтын
12
Қарағанды ауылы
Тарасенко көшесінде орналасқан алаң, Қазақстан көшесі ("Қарағанды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратынан бастап Тарасенко көшесімен мәдениет үйіне дейін)
100 адамнан аспайтын
13
Приурал ауылы
Куриленко көшесінде орналасқан саябақ (Достық көшесі - "Приурал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратынан бастап Куриленко көшесімен мәдениет үйіне дейін)
100 адамнан аспайтын
14
Пугачев ауылы
орталық саябақ – Жастар көшесі (Жастар және Жеңіс көшелерінің қиылысындағы орталық алаңынан бастап мәдениет үйінің алаңына дейін)
150 адамнан аспайтын
15
Успен ауылы
Бейбітшілік көшесінде орналасқан алаң (Тәуелсіздік көшесі - "Успен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратынан бастап Бейбітшілік көшесімен мәдениет үйіне дейін)
100 адамнан аспайтын

О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 4 августа 2020 года №52-1 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка их использования, норм их предельной заполняемости, требований к их материально-техническому и организационному обеспечению, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования по Бурлинскому району"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2020 года № 55-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 ноября 2020 года № 6498
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 25 мая 2020 года "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан", Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 4 августа 2020 года №52-1 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка их использования, норм их предельной заполняемости, требований к их материально-техническому и организационному обеспечению, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования по Бурлинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6335, опубликованное 7 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 4 на государственном языке вносятся изменения, текст на русском языке не меняется;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
председатель Н. Муфтеева
Секретарь маслихата А. Куликешев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 26 ноября 2020 года № 55-4
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 4 августа 2020 года № 52-1
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний по Бурлинскому району и нормы их предельной заполняемости
Населенный пункт
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний
Нормы предельной заполняемости
1.
город Аксай
начало проспекта Абая - проспект Абая (от пересечения с улицей Жибек жолы до пересечения с улицей Железнодорожная), улица Железнодорожная (от пересечения с проспектом Абая до пересечения с улицей С.Датова)
не более 200 человек
2.
город Аксай
площадь перед зданием физкультурно-оздоровительного комплекса "Карашыганак", улица Дружба народов
не более 500 человек
3.
село Акбулак
площадь расположенная по улице Абая (улица Абая)
не более 100 человек
4.
село Аксу
площадь расположенная по улице Достық (улица Достық)
не более 100 человек
5.
село Достық
площадь расположенная по улице Абая (улица Абая)
не более 100 человек
6.
село Бумакөл
площадь расположенная по улице Школьная (улица Школьная)
не более 100 человек
7.
село Бурлин
площадь напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Бурлинского сельского округа" (от площади напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Бурлинского сельского округа" до конца улицы Чапаева)
не более 150 человек
8.
село Жарсуат
центральная площадь – улица Абылай хана (от центральной площади до Дома культуры)
не более 100 человек
9.
село Кентубек
летняя сцена центрального парка – улица Ынтымақ (улица Тәуелсіздік - от парка "Воинов освободителей" до летней сцены в центральном парке)
не более 100 человек
10
село Канай
парк "Молодежи" (улица Достық)
не более 100 человек
11
село Каракудук
парк расположенный по улице Абая (улица Абая)
не более 100 человек
12
село Караганды
площадь расположенная по улице Тарасенко (улица Казахстан - от здания государственного учреждения "Аппарат акима Карагандинского сельского округа" до Дома культуры по улице Тарасенко)
не более 100 человек
13
село Приуральное
парк расположенный по улице Куриленко (улица Достык - от здания государственного учреждения "Аппарат акима Приурального сельского округа" до Дома культуры по улице Куриленко)
не более 100 человек
14
село Пугачево
центральный парк - улица Жастар (от центральной площади на пересечении улиц Жастар и Жеңіс до площади Дома культуры)
не более 150 человек
15
село Успеновка
площадь расположенная по улице Бейбітшілік (улица Тәуелсіздік - от здания государственного учреждения "Аппарат акима Успеновского сельского округа" до Дома культуры по улице Бейбітшілік)
не более 100 человек