Қаратөбе ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 72 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 мамырда № 6258 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қаратөбе ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 58 "Қаратөбе ауданы бойынша 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5658 тіркелген, 2019 жылы 23 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Каратобинскому району на 2020 год
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 26 мая 2020 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 мая 2020 года № 6258
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Каратобинскому району на 2020 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Каратобинского района от 8 мая 2019 года № 58 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Каратобинскому району на 2019 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5658, опубликованное 23 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысы осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Сұлтанға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратөбе ауданының әкімі Ж. Асантаев
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 26 мамырдағы № 72
қаулысына қосымша
Қаратөбе ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата - ана төлемақысының мөлшері
№ Р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік - аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата - ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
3 жасқа дейінгі

3. Руководителю аппарата акима Каратобинского района обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Султан.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Каратобинского района Ж. Асантаев
Приложение к постановлению
акимата Каратобинского района
от 26 мая 2020 года № 72
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Каратобинскому району на 2020 год
№ П/н
Административно - территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименования организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
До 3 х лет