Тасқала ауданы бойынша 2021 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 296 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 6556 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 желтоқсандағы № 258 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 20.12.2021 № 258 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Таскалинскому району на 2021 год
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2020 года № 296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 декабря 2020 года № 6556. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2021 года № 258
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 20.12.2021 № 258 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 тіркелген) сәйкес, Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №14010), акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тасқала ауданы бойынша тізімдік саны бар ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота жұмыскерлердің екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде белгіленсін.
2. Тасқала ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 116 "Тасқала ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6210 тіркелген, 2020 жылы 05 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, с вредными, опасными условиями труда со списочной численностью работников по Таскалинскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Таскалинского района от 28 апреля 2020 года № 116 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Таскалинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6210, опубликованное 05 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Е.Турмагамбетов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін, сонымен қатар Тасқала ауданы әкімдігінің интернет- ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Шакировқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тасқала ауданының әкімі А. Халелов
Тасқала ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 296 қаулысына қосымша
Тасқала ауданы бойынша 2021 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота саны, %
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны
1
Тасқала ауданы әкімиятының (шаруашылық жүргізуге құқылы) "Таскала аудандық коммуналдық шаруашылығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
63
2
1
2
Таскала аудандық білім бөлімінің "Жалпы орта білім беретін Қ.Сәтбаев атындағы мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

3. Руководитель аппарата акима района (Турмагамбетов Е.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, а также размещение на интернет ресурсе акимата Таскалинского района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шакирова Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Таскалинского района А. Халелов
Приложение
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 15 декабря 2020 года № 296
Квота рабочих мест для инвалидов по Таскалинскому району на 2021 год
Наименование организаций
Количество рабочих мест
Количество квоты, %
Количество рабочих мест в соответствии с установленной квотой
1
Государственное коммунальное предприятие "Таскалинское районное коммунальное хозяйство" акимата Таскалинского района (на праве хозяйственного ведения)
63
2
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени К.Сатбаева" отдела образования Таскалинского района