Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 211 "Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының аумағында бас бостандығын шектеуге сотталғандарды мәжбүрлі еңбекке тарту орындарын айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 204 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 6725 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Шыңғырлау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 211 "Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының аумағында бас бостандығын шектеуге сотталғандарды мәжбүрлі еңбекке тарту орындарын айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5424 тіркелген, 2018 жылы 14 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Шыңғырлау ауданы әкімі аппаратының басшысы (Т.М.Сағынгереев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шыңғырлау ауданы әкімінің орынбасары А.Т.Бисембаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі А. Муханбетжанова

О признании утратившим силу постановление акимата Чингирлауского района от 4 декабря 2018 года № 211 "Об определении мест принудительного труда осужденных к ограничению свободы на территории Чингирлауского района Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 декабря 2020 года № 6725
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Чингирлауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Чингирлауского района от 4 декабря 2018 года № 211 "Об определении мест принудительного труда осужденных к ограничению свободы на территории Чингирлауского района Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5424, опубликованное 14 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата акима Чингирлауского района (Сагингерееву Т.М.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бисембаева А.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Муханбетжанова