"Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік қызметті көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № ҚР ДСМ-59/2020 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 5 қаңтардағы № ҚР ДСМ-2 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 22034 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік қызметті көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № ҚР ДСМ-59/2020 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20809 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 4 маусымда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілген:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
""Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрыққа қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Цой
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының Цифрлық
даму, инновациялар және аэроғарыш
өнеркәсібі министрлігі
" " _________2020 жыл
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2021 жылғы 5 қаңтардағы
№ ҚР ДСМ-2 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің

О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 1 июня 2020 года № ҚР ДСМ-59/2020 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача лицензии на медицинскую деятельность"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 января 2021 года № ҚР ДСМ-2. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2021 года № 22034
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 1 июня 2020 года № ҚР ДСМ-59/2020 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача лицензии на медицинскую деятельность" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20809, опубликован 4 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:";
приложение к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Цой
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство цифрового развития
и инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
" " _________2020 год
Приложение к приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 января 2021 года
№ ҚР ДСМ-2
Приложение к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан

2020 жылғы 1 маусымдағы
№ ҚР ДСМ-59/2020 бұйрығына
қосымша
"Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік қызметті көрсету қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы "Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік қызметті көрсету қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 10-бабының 1-тармақшасына сәйкес әзірленген және "Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік қызметті көрсету (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті көрсету) тәртібін айқындайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетілетін қызметті алушының орналасқан жері бойынша көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің сипаттамасын, нысанын, мазмұнын мен нәтижесін, сондай – ақ мемлекеттік қызмет көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып, өзге де мәліметтерді қамтитын мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесі осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес "Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында (бұдан әрі-Стандарт) жазылған.
4. "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінін (Салық кодексі) 554-бабында белгіленген мөлшерде лицензиялық алымды төлеу екінші деңгейлі банктер және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы қолма-қол ақшамен және қолма-қол ақшасыз нысанда, сондай-ақ "электрондық үкіметі" төлем шлюзі (бұдан әрі – ЭҮТШ) арқылы жүзеге асырылады.
2-тарау. "Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
5. Қазақстан Республикасының аумағында медициналық қызметті жүзеге асыру үшін жеке немесе заңды тұлғалар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушылар) "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы жібереді www.egov.kz, www.elicense.kz (бұдан әрі-портал) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің аумақтық департаменттеріне (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) осы Қағидаларға 2 немесе 3-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша өтініштер және Стандарттың 8-тармағына сәйкес құжаттар жібереді.
Көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұрау салудың қабылданғаны туралы мәртебе көрсетіледі.
Көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 8-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші 2 (екі) жұмыс күні ішінде өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауап жібереді.

от 1 июня 2020 года
№ ҚР ДСМ-59/2020
Правила оказания государственной услуги
"Выдача лицензии на медицинскую деятельность"
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила оказания государственной услуги "Выдача лицензии на медицинскую деятельность" (далее – Правила) разработаны в соответствии подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" (далее - Закон) и определяют порядок оказания государственной услуги "Выдача лицензии на медицинскую деятельность" (далее – государственная услуга).
2. Государственная услуга оказывается по месту нахождения услугополучателя.
3. Перечень основных требований к оказанию государственной услуги, включающий характеристики процесса, форму, содержание и результат оказания, а также иные сведения с учетом особенностей предоставления государственной услуги изложены в Стандарте государственной услуги "Выдача лицензии на медицинскую деятельность" согласно приложению 1 к настоящим Правилам (далее – Стандарт).
4. Оплата лицензионного сбора, в размере, установленном статьей 554 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", осуществляется в наличной и безналичной форме через банки второго уровня и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, а также через платежный шлюз портала "электронного правительства" (далее – ПШЭП).
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
"Выдача лицензии на медицинскую деятельность"
5. Для осуществления медицинской деятельности на территории Республики Казахстан физические или юридические лица (далее – услугополучатели), направляют через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz (далее – портал) в территориальные департаменты Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее -услугодатель) заявления по формам согласно приложениям 2 или 3 к настоящим Правилам и документы в соответствии с пунктом 8 Стандарта.
В "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги.
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов, указанных в пункте 8 Стандарта, услугодатель в течение 2 (двух) рабочих дней направляет мотивированный ответ об отказе в дальнейшем рассмотрении заявления.

6. Көрсетілетін қызметті беруші тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы:
1) жеке басын куәландыратын құжаттар туралы;
2) көрсетілетін қызметті алушыны заңды тұлға не дара кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы;
3) медициналық қызметке лицензиясының болуы туралы;
4) меншік құқығын немесе жалға алу шартының немесе жылжымайтын мүлікті (несиені) тегін пайдалану шартын немесе мүлікті сенімгерлік басқару немесе мемлекеттік-жекешелік әріптестік шартын куәландыратыны туралы (ЭҮШ-да мәліметтер болған жағдайда);
5) лицензиялық алым сомасын төлеу туралы (ЭҮТШ арқылы төленген жағдайда);
6) жылжымайтын мүлік объектісінің тіркелгені туралы;
7) 2015 жылдан кейін оқуды бітірген көрсетілетін қызметті алушылар үшін жоғары медициналық білімінің болуы туралы;
8) 2015 жылдан кейін оқуды бітірген көрсетілетін қызметті алушылар үшін орта (техникалық және кәсіптік), орта білімнен кейінгі медициналық білімінің болуы туралы;
9) білім туралы құжаттарды алғаннан кейін атын, әкесінің атын (бар болса), тегін өзгерткен үміткерлер үшін атын, әкесінің атын (бар болса), тегін ауыстыру немесе неке (ерлі-зайыптылық) қию туралы немесе некені (ерлі-зайыптылықты) бұзу туралы;
10) мәлімделген мамандық бойынша қолданыстағы маман сертификатының болуы туралы;
11) Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 35-бабына сәйкес мәлімделген қызметтің кіші түрлеріне сәйкес қызметкердің еңбек қызметін растайтын құжат туралы (ЭҮШ-да қызметкерлердің бейіндері және еңбек шарттарын есепке алу туралы мәліметтер болған жағдайда). мәлімет алады
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде (лицензия және (немесе) лицензияға қосымша берілгенге дейін) көрсетілетін қызметті беруші "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" 2014 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 51-бабының 2-тармағына сәйкес рұқсаттық бақылауды жүзеге асырады.
Рұқсат беру бақылауы көрсетілетін қызметті алушының медициналық қызметтің кіші түрін жүзеге асыру орны бойынша бақылау субъектісіне (объектісіне) бару арқылы профилактикалық бақылау тәртібімен жүзеге асырылады.
Рұқсаттық бақылау нәтижелері бойынша қорытынды шығарылады, онда көрсетілетін қызметті берушінің атауы, рұқсаттық бақылауды жүргізген маманның деректері (ТАӘ, жұмыс орны, лауазымы), бақылау объектісінің деректері (орналасқан жерінің мекенжайы, бизнес сәйкестендіру коды, басшы), сондай-ақ Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 22 қазандағы № ҚР-ЖЖМ-148/2020 бұйрығымен (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21502 болып тіркелген, 2020 жылғы 27 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) бекітілген медициналық қызметке қойылатын біліктілік талаптары бойынша ақпарат көрсетіледі.
Көрсетілетін қызметті алушының медициналық қызметтің кіші түрін жүзеге асыру орны басқа әкімшілік-аумақтық бірлікте болған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының құжаттары тіркелген күннен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде рұқсат беру бақылауын жүргізу үшін сұрау салу мен материалдарды алдағы қызметті жүзеге асыру орны бойынша Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің аумақтық департаментіне жібереді.
Сұрау салуға жауап көрсетілетін қызметті берушіге он жұмыс күні ішінде беріледі.

6. Услугодатель из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства" (далее – ШЭП) получает сведения:
1) о документах, удостоверяющих личность;
2) о государственной регистрации (перерегистрации) услугополучателя в качестве юридического лица либо индивидуального предпринимателя;
3) о наличии лицензии на медицинскую деятельность;
4) удостоверяющие право собственности или договора аренды, или договора безвозмездного пользования недвижимым имуществом (ссуды), или доверительного управления имуществом, или договора государственно-частного партнерства (в случае наличия сведений в ШЭП);
5) об оплате суммы лицензионного сбора (в случае оплаты через ПШЭП);
6) о регистрации объекта недвижимости;
7) о наличии высшего медицинского образования, для услугополучателей, окончивших обучение после 2015 года;
8) о наличии среднего (технического и профессионального), послесреднего медицинского образования, для услугополучателей, окончивших обучение после 2015 года;
9) о перемене имени, отчества (при его наличии), фамилии или о заключении брака (супружества) или о расторжении брака (супружества), для претендентов изменивших имя, отчество (при его наличии), фамилию после получения документов об образовании;
10) о наличии действующего сертификата специалиста по заявляемой специальности;
11) о документе, подтверждающем трудовую деятельность работника, согласно заявляемым подвидам деятельности в соответствии со статьей 35 Трудового кодекса Республики Казахстан (в случае наличия в ШЭП свдений о профилях работников и учета трудовых договоров).
7. При оказании государственной услуги (до выдачи лицензии и (или) приложения к лицензии), услугодателем в соответствии с пунктом 2 статьи 51 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях" осуществляется разрешительный контроль.
Разрешительный контроль осуществляется в порядке профилактического контроля с посещением субъекта (объекта) контроля по месту осуществления услугополучателем подвида медицинской деятельности.
По результатам разрешительного контроля выносится заключение, в котором указывается наименование услугодателя, данные специалиста проводившего разрешительный контроль (ФИО, место работы, должность), данные объекта контроля (адрес место нахождения, бизнес идентификационный код, руководитель), а также информация по квалификационным требованиям, предъявляемым к медицинской деятельности, утвержденным приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 октября 2020 года № ҚР-ДСМ-148/2020 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 21502, опубликован 27 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
В случае, если место осуществления услугополучателем подвида медицинской деятельности находится в другой административно-территориальной единице, услугодатель в течение 2 (двух) рабочих дней со дня регистрации документов услугополучателя, направляет запрос и материалы в территориальный департамент Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по месту осуществления предстоящей деятельности, для проведения разрешительного контроля.
Ответ на запрос предоставляется услугодателю в течение десяти рабочих дней.

8. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
құжаттардың топтамасын порталға тапсырған сәттен бастап:
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде – 13 (он үш) жұмыс күні;
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде – 3 (үш) жұмыс күні;
қағаз нысанда берілген лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын беру кезінде – 2 (екі) жұмыс күні.
Көрсетілетін қызметті беруші құжаттар келіп түскен күні оларды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады.
Көрсетілетін қызметті алушы жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген жағдайда, Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады.
9. Көрсетілетін қызметті алушы лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алу үшін жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап - электрондық нысанда ресімделеді, көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылады, порталға жіберіледі және көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" сақталады.
10. Заңның 5-бабы 2-тармағының 11) тармақшасына сәйкес деректерді мемлекеттік қызметтерді көрсету мониторингінің ақпараттық жүйесіне енгізу Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 14 маусымдағы № 452 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді көрсету мониторингінің ақпараттық жүйесіне мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету сатысы туралы деректер енгізу қағидаларында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8555 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 қазандағы "Егемен Қазақстан" газетінде № 240 (28179) жарияланған) белгіленеді.
11. Көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану көрсетілетін қызметті беруші басшысының, денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органдардың атына немесе мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау бойынша шағым беру арқылы жүзеге асырылады. 12. Тіркелген күннен бастап шағымдарды қарау мерзімдері:
1) көрсетілетін қызметті беруші - 5 (бес) жұмыс күні ішінде.
2) денсаулық сақтау саласындағы немесе Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органдар – 15 (он бес) жұмыс күні ішінде жүзеге асырады.
13. Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерімен келіспеген жағдайда Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінеді.
"Медициналық қызметке
лицензия беру" мемлекеттік
қызметті көрсету қағидаларына
1-қосымша
"Медициналық қызметке лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
2
Мемлекеттік қызметті ұсыну тәсілдері
www. egov. kz, www. elіcense.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – портал)
3
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі
13 (он үш) жұмыс күні
4
Қызмет көрсетудің нысаны
электрондық (ішінара автоматтандырылған)
5
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі
медициналық қызметке лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу, медициналық қызметке лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасы не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
6
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет ақысы
Мемлекеттік қызмет ақылы көрсетіледі, мынадай лицензиялық алым алынады: 1) лицензияны беру үшін – 10 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі – АЕК); 2) лицензияны қайта ресімдеу үшін - лицензияны беру кезіндегі ставканың 10 %-ы, бірақ 4 АЕК-дан артық емес; 3) лицензияның телнұсқасын беру үшін - лицензияны беру кезіндегі ставканың 100 %-ы.
7
Жұмыс кестесі
1) көрсетілетін қызметті беруші – демалыс және мереке күндерінен басқа, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен дүйсенбі – жұма аралығында, сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін;
2) порталда - жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген кезде өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
8
Құжаттар тізбесі
1) лицензияны және лицензияға қосымшаны алу үшін:
өтініш (жеке тұлғалар осы Қағидалардың 2 сәйкес, заңды тұлғалар 3-қосымшасына сәйкес);
"электродық үкімет" төлем шлюзі (бұдан әрі – ЭҮТШ) арқылы ақы төлеуді қоспағанда, қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығына лицензиялық алымның бюджетке төленгенін растайтын құжат;
осы Стандартқа 1-қосымшаға сәйкес медициналық қызметті лицензиялау кезінде қойылатын біліктілік талаптарына сәйкес мәліметтер мен құжаттардың болуын растайтын мәліметтер нысаны;
жоғары немесе орта медициналық білім туралы диплом (2015 жылға дейін оқуды бітірген көрсетілетін қызметті алушыларға);
қайта даярлаудан өткені туралы куәлік немесе біліктілікті арттырудан өткені туралы куәлік;
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 35-бабына сәйкес мәлімделген қызметтің кіші түрлеріне сәйкес қызметкердің еңбек қызметін растайтын құжат, "электрондық үкімет" шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) мемлекеттік ақпараттық жүйесінде қызметкерлердің бейіндері туралы және еңбек шарттары бойынша мәліметтер болмаған жағдайда;
меншік құқығын немесе жалға алу шартының немесе жылжымайтын мүлікті (несиені) тегін пайдалану шартын немесе мүлікті сенімгерлік басқару немесе мемлекеттік-жекешелік әріптестік шартын куәландыратын құжаттар, ЭҮШ-да мәліметтер болмаған жағдайда;
2) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде:
өтініш (жеке тұлғалар үшін осы Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес, заңды тұлғалар үшін 3-қосымшаға сәйкес);
лицензияны қайта ресімдеу жағдайлары үшін ЭҮТШ арқылы ақы төлеуді қоспағанда, қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығына лицензиялық алымның төленгенін растайтын құжат;
оның ішіндегі ақпарат мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қамтылатын құжаттарды қоспағанда, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін негіз болған өзгерістер туралы ақпаратты қамтитын құжаттардың көшірмелері.
Көрсетілетін қызметті алушы қайта ресімделген лицензияны алған кезде қағаз жеткізгіште бұрын берілген лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны көрсетілетін қызметті берушіге кері қайтарады.

8. Сроки оказания государственной услуги:
с момента сдачи пакета документов на портал:
при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии – 13 (тринадцать) рабочих дней;
при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии – 3 (три) рабочих дня;
при выдаче дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии в случае утери или порчи, выданных в бумажной форме – 2 (два) рабочих дня.
Услугодатель в день поступления документов осуществляет их прием и регистрацию.
В случае обращения услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем.
9. Результат оказания государственной услуги либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги, при обращении услугополучателя за получением лицензии и (или) приложения к лицензии - оформляется в электронной форме, удостоверяется электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя, направляется на портал и хранится в "личном кабинете" услугополучателя.
10. В соответствии с подпунктом 11) пункта 2 статьи 5 Закона внесение данных в информационную систему мониторинга оказания государственных услуг устанавливаются Правилами внесения данных в информационную систему мониторинга оказания государственных услуг о стадии оказания государственной услуги, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 14 июня 2013 года № 452 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8555, опубликован 26 марта 2013 года в газете "Казахстанская правда" № 302 (27576)).
11. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг осуществляется путем подачи жалобы на имя руководителя услугодателя, уполномоченных органов в области здравоохранения или по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
12. Сроки рассмотрения жалоб со дня регистрации:
1) услугодателем - в течение 5 (пяти) рабочих дней.
2) уполномоченными органами в области здравоохранения или по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг – в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней.
13. В случае несогласия с результатами оказания государственной услуги услугополучатель обращается в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Приложение 1
к правилам оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии на
медицинскую деятельность"
Стандарт государственной услуги
"Выдача лицензии на медицинскую деятельность"
1
Наименование услугодателя
Территориальные департаменты Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан
2
Способы предоставления государственной услуги
веб-портал "электронного правительства" www.​egov.​kz, www. elicense.kz (далее-портал)
3
Срок оказания государственной услуги
13 (тринадцать) рабочих дней
4
Форма оказания
электронная (частично автоматизированная)
5
Результат оказания государственной услуги
лицензия и (или) приложение к лицензии, переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии, дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии на медицинскую деятельность, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
6
Размер оплаты
Государственная услуга оказывается платно, взимается следующий лицензионный сбор:
1) за выдачу лицензии – 10 месячных расчетных показателей (далее – МРП);
2) за переоформление лицензии – 10 % от ставки при выдаче лицензии, но не более 4 МРП;
3) за выдачу дубликата лицензии – 100 % от ставки при выдаче лицензии.
7
График работы
1) услугодатель – с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней;
2) портал – круглосуточно, за исключением технических перерывов, связанных с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
8
Перечень документов
1) для получения лицензии и приложения к лицензии: заявление (для физических лиц согласно приложению 2, для юридических лиц согласно 3 к настоящим Правилам); документ, подтверждающий уплату в бюджет лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности за исключением оплаты через платежный шлюз "электронного правительства" (далее-ПШЭП); форма сведений, подтверждающая наличие сведений и документов в соответствии с квалификационными требованиями, предъявляемые при лицензировании медицинской деятельности, согласно приложению 1 к настоящему Стандарту;
диплом о высшем или среднем медицинском образовании (для услгополучателей, окончивших обучение до 2015 года); удостоверения о прохождении переподготовки или свидетельства о прохождении повышения квалификации;
документ, подтверждающий трудовую деятельность работника, согласно заявляемым подвидам деятельности в соответствии со статьей 35 Трудового кодекса Республики Казахстан, в случае отсутствия сведений о профилях работников и учета трудовых договоров в информационной системе шлюз "электронного правительства" (далее – ШЭП);
документы, удостоверяющие право собственности или договора аренды, или договора безвозмездного пользования недвижимым имуществом (ссуды), или доверительного управления имуществом, или договора государственно-частного партнерства, в случае отсутствия сведений в ШЭП;
2) при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии:
заявление (для физических лиц согласно приложению 2, для юридических лиц согласно приложению 3 к настоящему Стандарту);
документ, подтверждающий уплату лицензионного сбора, за право занятия отдельными видами деятельности, за исключением оплаты через ПШЭП, для случаев переоформления лицензии;
копии документов, содержащих информацию об изменениях, послуживших основанием для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, за исключением документов, информация из которых содержится в государственных информационных системах. Услугополучатель при получении переоформленной лицензии возвращает услугодателю ранее выданную на бумажном носителе лицензию и (или) приложение к лицензии.

3) лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын алу үшін:
өтініш (жеке тұлғалар үшін осы Стандартқа 4-қосымшаға сәйкес, заңды тұлғалар үшін 5-қосымшаға сәйкес);
ЭҮТШ арқылы ақы төлеуді қоспағанда, қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығына лицензиялық алымның бюджетке төленгенін растайтын құжат.
Құжаттар электрондық көшірмелер түрінде беріледі.
9
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер
1) ұсынылған құжаттардың және (немесе) оларда қамтылған деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігін анықтау;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректер мен мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі;
3) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты оның негізінде ол мемлекеттік көрсетілетін қызметті алумен байланысты арнайы құқықтан айырылған заңды күшіне енген сот шешімінің болуы.
10
Мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктерін ескере отырып қойылатын өзге де талаптар
1. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде порталдағы "жеке кабинеті", сондай-ақ бірыңғай байланыс орталығы арқылы алуға мүмкіндігі бар.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөніндегі анықтама қызметтерінің байланыс телефондары денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның www. gov. egov. kz интернет-ресурсында көрсетілген.
Мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығының телефон нөмірлері-1414, 8- 800- 080-7777.
"Медициналық қызметке
лицензия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
нысан
Медициналық қызметті лицензиялау кезінде қойылатын біліктілік талаптарына сәйкес мәліметтер мен құжаттардың болуын растайтын мәліметтер нысаны
Болуын растайтын мәліметтер:
1. Меншік құқығындағы үй-жайлар немесе ғимараттар немесе көрсетілген үй-жайдың (ғимараттың) жалға алу шарты және қабаттық жоспары:
Жылжымайтын мүлік объектісін тіркеу туралы мәліметтер
1) кадастрлық нөмірі ________________
2) орналасқан жері ___________________
3) жылжымайтын мүлікті мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нөмірі __
4) жалдау туралы шарттың нөмірі__________________
5) жалдау туралы шарттың күні __________________
2. Медициналық қызметтің мәлімделген кіші түрлеріне сәйкес медициналық және (немесе) арнайы жабдықтар, аппаратуралар мен құрал-саймандар, аспаптар, жиһаз, инвентарь, көлік және басқа да құралдар:
р/с №
Медициналық және (немесе) арнайы жабдықтардың, аппаратуралар мен құрал-саймандардың, аспаптардың, жиһаздың, инвентарьдың, көлік және басқа да құралдардың атауы (паспорт бойынша)
Өндіруші ел
Өлшем бірлігі
Саны
Шығарылған жылы
Жағдайы (жұмыс істейді/жұмыс істемейді)

3) для получения дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии:
заявление (для физических лиц согласно 4, для юридических лиц согласно приложению 5 к настоящему Стандарту);
документ, подтверждающий уплату в бюджет лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, за исключением оплаты через ПШЭП. Документы подаются в виде электронных копий.
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан
1) установление недостоверности представленных документов и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан;
3) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого он лишен специального права, связанного с получением государственной услуги.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме
1. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также единого контакт-центра.
2. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги указаны на интернет-ресурсе уполномоченного органа в области здравоохранения www.​gov.​egov.​kz. Номера телефонов единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг - 1414, 8- 800- 080 -7777.
Приложение 1
к стандарту
государственной услуги
"Выдача лицензии
на медицинскую деятельность"
Форма
Форма сведений, подтверждающая наличие сведений и документов в соответствии с квалификационными требованиями, предъявляемые при лицензировании медицинской деятельности
Сведения, подтверждающие наличие:
1.Помещения или здания на праве собственности или договора аренды, или договора безвозмездного пользования недвижимым имуществом (ссуды), или доверительного управления имуществом, или договора государственно-частного партнерства, и поэтажный план указанного помещения (здания):
Сведения о регистрации объекта недвижимости
1) Кадастровый номер ________________
2) Местоположения ___________________
3) Номер свидетельства о государственной регистрации недвижимости
___________________________
4) Номер договора об аренде__________________
5) Дата договора об аренде __________________
2. Медицинского и (или) специального оборудования, аппаратуры и инструментария, приборов, мебели, инвентаря, транспортных и других средств, согласно заявляемым подвидам медицинской деятельности:
№ п/п
Наименование медицинского и (или) специального оборудования, аппаратуры и инструментария, приборов, мебели, инвентаря, транспортных и других средств (по паспорту)
Страна производитель
Единица измерения
Количество
Год выпуска
Состояние (рабочее/не рабочее)

3. Медициналық қызметтің мәлімделген кіші түрлеріне сәйкес тиісті білімі:
Медициналық білімі туралы мәліметтер
1) Диплом бойынша мамандығы _________________
2) диплом бойынша біліктілігі __________________
3) дипломның нөмірі ____________________________
4) диплом сериясы ____________________________
5) білім беру ұйымының толық атауы ________________
6) түскен жылы __________________________
7) аяқтаған жылы ___________________________
8) дипломды нострификациялау туралы мәліметтер (қажет болған жағдайда) ________
4. Мәлімделген медициналық қызметтің кіші түрлері бойынша соңғы 5 жылда
мамандандыру немесе жетілдіру және біліктілікті арттырудың басқа да түрлері:
Өтініш берілген мамандық бойынша біліктілігін арттыру туралы мәліметтер
1) құжаттың нөмірі __________________________________
2) цикл атауы _______________________________
3) оқытқан ұйымның толық атауы __________________
4) оқудың басталуы ______________________________
5) оқуды аяқтау ___________________________
6) сағат саны______________________________
5. Тиісті маман сертификаты:
Маман сертификаты туралы мәліметтер
1) маман сертификаты берілген мамандықтың атауы
2) біліктілік санаты (бар болған кезде – көрсету)
3) маман сертификатын берген Орган
4) тіркеу нөмірі
5) берілген күні _______________________________________________
6) сертификаттың қолданылу мерзімі ___________________________
6. Медициналық қызметкерлер туралы мәліметтермен расталатын медицина
қызметкерлерінің штаты:
Медициналық ұйымдардың медицина қызметкерлері туралы мәліметтер
(заңды тұлға үшін)__________________________________________
(денсаулық сақтау субъектісінің атауы)
20___ жылғы "____" __________ жағдай бойынша
р/с №
Тегі
Аты
Әкесінің аты
Лауазымы
Білімі
Мамандығы бойынша еңбек өтілі
Дипломның нөмірі, сериясы диплом бойынша Мамандығы және біліктілігі
Білім беру ұйымының толық атауы Түскен жылы Аяқталу жылы
Дипломды нострификациялау туралы куәлік (қажет болған жағдайда)
7. Жеке тұлғаларда – медициналық қызметтің мәлімделген кіші түрлері бойынша мамандығы бойынша кемінде 5 жыл жұмыс өтілі:
Өтініш берілген мамандық бойынша еңбек қызметі (Жеке тұлға үшін)
1) медициналық ұйымның атауы________________________
2) ұйымның орналасқан жері ________________________________
3) атқаратын қызметі _______________________________________
4) өтініш берілген мамандық бойынша жұмысқа қабылдау күні________
5) жұмыстан босатылған күні ____________________________
"Медициналық қызметке
лицензия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
2-қосымша
нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған жеке тұлғаның өтініші
__________________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
__________________________________________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде), жеке сәйкестендіру нөмірі)
_______________________________________________________________
(қызметтің түрі және (немесе) кіші түр(лері)інің толық атауы)
жүзеге асыруға 20_______ жылғы " " ______________ берілген № _________________ (лицензияның және (немесе) лицензияға қосымша(лардың)ның нөмір(лері)і, берілген күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны(ларды) берген лицензиардың атауы) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны (керестісінің астын сызу) мынадай негіз (дер) бойынша (тиісті жолға Х қою қажет):

3. Соответствующего образования согласно заявляемым подвидам медицинской деятельности:
Сведения о медицинском образовании:
1) Специальность по диплому _________________
2) Квалификация по диплому __________________
3) Номер диплома ____________________________
4) Серия диплома ____________________________
5) Полное наименование организации образования ________________
6) Год поступления __________________________
7) Год окончания ___________________________
8) Сведения о нострификации диплома (при необходимости) __________
4. Специализации или усовершенствования и других видов повышения квалификации за последние 5 лет по заявляемым подвидам медицинской деятельности:
Сведения о повышении квалификации по заявляемой специальности:
1) Номер документа __________________________________
2) Наименование цикла _______________________________
3) Полное наименование обучающей организации __________________
4) Начало обучения ______________________________
5) Окончание обучения ___________________________
6) Количество часов______________________________
5. Соответствующего сертификата специалиста:
Сведения о сертификате специалиста
1) Наименование специальности, по которой выдан сертификат специалиста
2) Квалификационная категория (при наличии – указать)
3) Орган, выдавший сертификат специалиста
4) Регистрационный номер
5) Дата выдачи _______________________________________________
6) Срок действия сертификата _________________________________
6. Штат медицинских работников, который подтверждается сведениями о медицинских работниках:
Сведения о медицинских работниках медицинских организаций
(для юридического лица)
_________________________________________________________________________
(наименование субъекта здравоохранения)
(по состоянию на "___" __________ 20___ года).
№ п/п
Фамилия
Имя
Отчество
Занимаемая должность
Образование
Стаж по специальности
Номер, серия диплома Специальность и квалификация по диплому
Полное наименование организации образования Год поступления Год окончания
Свидетельство о нострификации диплома (при необходимости)
7. У физических лиц – стажа работы по специальности не менее 5 лет по заявляемым подвидам медицинской деятельности:
Трудовая деятельность по заявляемой специальности (для физического лица)
1) Наименование медицинской организации________________________
2) Местонахождение организации ________________________________
3) Занимаемая должность _______________________________________
4) Дата приема на работу по заявляемой специальности______________
5) Дата увольнения ____________________________________________
Приложение 2
к стандарту
государственной услуги
"Выдача лицензии
на медицинскую деятельность"
Форма
Заявление физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии
В_________________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от _____________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) физического лица, индивидуальный
идентификационный номер)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение к лицензии (нужное подчеркнуть)
№_______________ от ____________ 20_____ года, выданную(ое)(ых) __________________
(номер(а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование
лицензиара, выдавшего лицензию и (или) приложение(я) к лицензии)
на осуществление ______________________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
по следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):

1) жеке тұлға-лицензиаттың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде) өзгеруі ________
2) жеке кәсіпкер-лицензиат қайта тіркелген, оның атауы өзгеруі ________
3) жеке кәсіпкер-лицензиат қайта тіркелген, оның заңды мекенжайы өзгеруі _________
4) егер лицензияның иеліктен шығарылатындығы "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 14 мамырдағы Заңына 1-қосымшада көзделген жағдайларда, үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензияны лицензиаттың иеліктен шығаруы
_______________________________________________________________
5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензия үшін немесе лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып, объект нақты көшірілмей оның орналасқан мекенжайының өзгеруі _______________________________________
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талап болған жағдайларда __________________________________________
7) қызмет түрінің атауы өзгеруі ________________________________
8) қызметтің кіші түрінің атауы өзгеруі ________ қағаз тасығышта ___ (лицензияны қағаз тасығышта алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек) қайта ресімдеуді сұраймын.
Жеке тұлғаның тұрғылықты мекенжайы ______________________________
________________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат нөмірі)
Электрондық пошта ________________________________________________________
Телефондары ______________________________________________________________
Факсы ____________________________________________________________________
Банк шоты ________________________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
_________________________________________________________________________
(пошталық индексі, елі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жайлар нөмірі).
__________ парақта қоса беріледі.
Осымен:
1) көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;

1) изменения фамилии, имени, отчества (при его наличии) физического лица–лицензиата
______________________________________________________________________________
2) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение его
наименования _________________________________________________________________
3) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение его
юридического адреса ___________________________________________________________
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на
объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии
предусмотрена приложением 1 к Закону Республики Казахстан "О разрешениях и
уведомлениях" от 16 мая 2014 года _______________________________________________
______________________________________________________________________________
5) изменение адреса места нахождения объекта без его физического перемещения для
лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты" или для приложений
к лицензии с указанием объектов _________________________________________________
6) наличие требования о переоформлении в законах Республики Казахстан
______________________________________________________________________________
7) изменение наименования вида деятельности _____________________________________
8) изменение наименования подвида деятельности ____________________ на бумажном
носителе _______ (поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию
на бумажном носителе) Адрес местожительства физического лица
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер
дома/ здания (стационарного помещения).
Электронная почта ______________________________________________________________
Телефоны _____________________________________________________________________
Факс _________________________________________________________________________
Банковский счет _______________________________________________________________
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
_____________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер
дома/здания (стационарного помещения).
Прилагается _____ листов.
Настоящим подтверждается, что:
1) все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть
направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии
и (или) приложения к лицензии;

2) өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмайтыны;
3) қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы расталады;
4) өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін береді;
5) өтініш беруші Мемлекеттік корпорация қызметкерінің өтінішті электрондық цифрлық қолтаңбамен растауына келіседі (Мемлекеттік корпорация арқылы жүгінген жағдайда).
Жеке тұлға ____________ _________________________________________
(қолы)             (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" _________
"Медициналық қызметке
лицензия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
3-қосымша
нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу үшін заңды тұлғаның өтініші
__________________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
__________________________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, орналасқан
жері, бизнес- сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғада бизнес-сәйкестендіру нөмірі
болмаған жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес
сәйкестендіру нөмірі)
__________________________________________________________________________
(қызметтің түрі және (немесе) кіші түр(лері)інің толық атауы)
жүзеге асыруға 20________ жылғы " " _______________ берілген № _______________
(лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның(лардың) нөмірі(лері),
берілген күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны(ларды)
берген лицензиардың атауы) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны
(керестісінің астын сызу)
мынадай негіз(дер) бойынша (тиісті жолға Х қою қажет):
1) заңды тұлға – лицензиаттың "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" 2014 жылғы 14 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі - Заң) 34-бабына сәйкес
(тиісті торкөзде Х көрсетіңіз):
бірігу ________________________________________________________
қайта құру _________________________________________________
қосу __________________________________________________
бөлу ______________________________________________________
айыру ____________________________________________________
2) заңды тұлға-лицензиаттың атауының өзгеруі
_______________________________________________________________
3) заңды тұлға-лицензиаттың орналасқан жерінің өзгеруі
_______________________________________________________________

2) заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или)
подвидом деятельности;
3) все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются
действительными;
4) заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного
доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся
в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Физическое лицо ____________ ____________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "_____"___________ 20_____ года.
Приложение 3
к стандарту
государственной услуги
"Выдача лицензии
на медицинскую
деятельность"
форма
Заявление юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии
В _____________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от __________________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер юридического
лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес идентификационный номер
филиала или представительства иностранного юридического лица – в случае отсутствия
бизнес-идентификационного номера у юридического лица)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение(я) к лицензии (нужное подчеркнуть)
№__________от "___"_________20___года, выданную(ое)(ых)_______________________
_____________________________________________________________________________
(номер(а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование
лицензиара, выдавшего лицензию и (или) приложение(я) к лицензии)
На осуществление _______________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида (ов) деятельности)
по следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):
1) реорганизация юридического лица-лицензиата в соответствии со статьей 34 Закона
Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" от 14 мая 2014 года
(далее – Закон) путем (укажите в соответствующей ячейке Х):
слияния _______________________________________________________________
преобразования _______________________________________________________
присоединения _______________________________________________________
выделения ___________________________________________________________
разделения __________________________________________________________
2) изменение наименования юридического лица-лицензиата ________________
3) изменение места нахождения юридического лица-лицензиата
____________________________________________________________________

4) егер лицензияның иеліктен шығарылатындығы Заңға 1-қосымшада көзделген
жағдайларда, үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензияны лицензиаттың иеліктен шығаруы
____________________________________________________________
_______________________________________________________________
5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" сыныбы бойынша берілген лицензия үшін немесе лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып, объект нақты көшірілмей оның орналасқан мекенжайының өзгеруі
_______________________________________________________________
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талаптардың болуы
______________________________________________________________
7) қызмет түрі атауының өзгеруі _____________________
8) қызметтің кіші түрі атауының өзгеруі
_______________________________________________
________ қағаз тасығышта ___ (лицензияны қағаз тасығышта алу қажет болған
жағдайда
Х белгісін қою керек) қайта ресімдеуді сұраймын.
Заңды тұлғаның мекен-жайы
________________________________________________________
(шетелдік заңды тұлға үшін – елі, пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді
мекені, көшенің атауы, үйдің/ғимараттың (стационарлық үй-жайдың) нөмірі).
Электрондық поштасы ______________________________________
Телефондары ___________________________________________________
Факсы ________________________________________________________
Банктік шоты ______________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-әрекеттерді (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
_________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жай) нөмірі).
__________ парақта қоса беріледі.
Осымен:
1) көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
2) өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмайтыны;
3) қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы расталады;
4) өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін береді;
5) өтініш беруші Мемлекеттік корпорация қызметкерінің өтінішті электрондық цифрлық қолтаңбамен растауына келіседі (Мемлекеттік корпорация арқылы жүгінген жағдайда).
Басшы ____________ _________________________________________
(қолы)             (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" _________
"Медициналық қызметке
лицензия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
4-қосымша
нысан
Жеке тұлғаның лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын алу үшін өтініші
_________________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
__________________________________________________________________________
-дан/ден (жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде), жеке сәйкестендіру
нөмірі)
__________________________________________________________________________
(қызмет түрін және (немесе) қызметтің кіші түрін(түрлерін) көрсету)
жүзеге асыруға лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын
беруді сұраймын.
Жеке тұлғаның мекенжайы
_____________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы,
үйдің/ғимараттың нөмірі)
Электрондық поштасы ________________________________________
Телефондары ______________________________________________
Факсы ___________________________________________________
Банк шоты ___________________________________________________
(шотының нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті жүзеге асыру мекенжай(лар)ы__________________________
(пошталық индекс, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың
(стационарлық үй-жайдың) нөмірі)
_____ парақ қоса беріледі.
Осымен:
барлық көрсетілген мәліметтер ресми байланыс деректері болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпарат жіберілуі мүмкін екендігі;
өтініш иесіне қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сотпен тыйым салынбағаны;
барлық қоса беріліп отырған құжаттар шындыққа сәйкес келетіндігі және жарамды болып табылатындығы расталады.
Осымен ақпараттық ресурстарда қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін.
Жеке тұлға _____________ ________________________________________
(қолы)       (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" ________
"Медициналық қызметке
лицензия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
5-қосымша
нысан
Заңды тұлғаның лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын алу үшін өтініші
__________________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
__________________________________________________________________________
-дан/ден (заңды тұлғаның толық атауы, БСН)
__________________________________________________________________________
(қызмет түрін және (немесе) қызметтің кіші түрін (түрлерін) көрсету) жүзеге асыруға
лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын беруді сұраймын.
Заңды тұлғаның мекенжайы
____________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы,
үйдің/ғимараттың (стационарлық үй-жайдың) нөмірі)
Электрондық поштасы
_________________________________________________________________
Телефондары _____________________________________________________________
Факсы ___________________________________________________________________
Банктік шоты _____________________________________________________________
(шотының нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті жүзеге асыру мекенжай(лар)ы__________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы,
үйдің/ғимараттың (стационарлық үй-жайдың) нөмірі)
_____ парақ қоса беріледі.
Осымен:
барлық көрсетілген мәліметтер ресми байланыс деректері болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпарат жіберілуі мүмкін екендігі;
өтініш иесіне қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сотпен тыйым салынбағаны;
барлық қоса беріліп отырған құжаттар шындыққа сәйкес келетіндігі және жарамды болып табылатындығы расталады.
Осымен ақпараттық ресурстарда қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін.
Көрсетілетін қызметті алушы _______________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__"_________
"Медициналық қызметке
лицензия беру" мемлекеттік
қызметті көрсету қағидаларына
2-қосымша
нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған жеке тұлғаның өтініші
__________________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
__________________________________________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде), жеке сәйкестендіру нөмірі)
__________________________________________________________________________
(қызметтің түрі және (немесе) қызметтің кіші түр(-лері)інің толық атауын көрсету)
жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қағаз тасығышта
__________________________________________________________________________
(лицензияны қағаз тасығышта алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек)
беруіңізді сұраймын. Жеке тұлғаның тұрғылықты мекенжайы
__________________________________________________________________________
(пошталық индексі, елі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы,
(стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
Электрондық пошта _________________________________________
Телефондары ______________________________________________
Факс ______________________________________________________
Банк шоты ________________________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
__________________________________________________________________________
(пошталық индексі, елі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
_________ парақта қоса беріледі.
Осымен:

4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые
на объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость
лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону
_____________________________________________________________________
5) изменение адреса места нахождения объекта без его физического перемещения
для лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты" или для
приложений к лицензии с указанием объектов
______________________________________________________________________
6) наличие требования о переоформлении в законах Республики Казахстан
______________________________________________________________________
7) изменение наименования вида деятельности _____________________________
8) изменение наименования подвида деятельности __________________________
на бумажном носителе _____ (поставить знак Х в случае, если необходимо
получить лицензию на бумажном носителе).
Адрес юридического лица _______________________________________________
(страна – для иностранного юридического лица, почтовый индекс, область, город,
район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания
(стационарного помещения).
Электронная почта ______________________________________________
Телефоны _____________________________________________________
Факс __________________________________________________________
Банковский счет ________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
______________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование
улицы, номер дома/здания (стационарного помещения).
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
1) все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть
направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии
и (или) приложения к лицензии;
2) заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или)
подвидом деятельности;
3) все прилагаемые документы соответствуют действительности являются
действительными;
4) заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного
доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся
в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Руководитель _____________ ____________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "_____" __________ 20____ года
Приложение 4
к стандарту
государственной услуги
"Выдача лицензии
на медицинскую
деятельность"
форма
Заявление физического лица для получения дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии
В ______________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от ___________________________________________________________________________
(фамилия имя отчество (в случае наличия) физического лица, индивидуальный
идентификационный номер)
Прошу выдать дубликат лицензии и (или) приложение к лицензии на осуществление
_______________________________________________________________________________
(указать вид деятельности и (или) подвид(ы) деятельности)
Адрес местожительства физического лица __________________________________________
_______________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер
дома/здания)
Электронная почта ______________________________________________
Телефоны ______________________________________________________
Факс __________________________________________________________
Банковский счет ________________________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес(а) осуществления деятельности _____________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер
дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается _____ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена
любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными.
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах.
Физическое лицо ____________ _____________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество при его наличии)
Дата заполнения: "_____"__________ 20_____ года.
Приложение 5
к стандарту
государственной услуги
"Выдача лицензии
на медицинскую
деятельность"
форма
Заявление юридического лица для получения дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии
В _________________________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от ______________________________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, БИН)
Прошу выдать дубликат лицензии и (или) приложение к лицензии на осуществление
________________________________________________________________________________________
(указать вид деятельности и (или) подвид(ы) деятельности)
Адрес юридического лица ___________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт,
наименование улицы, номер дома/ здания (стационарного помещения)
Электронная почта __________________________________________________________________
Телефоны __________________________________________________________________________
Факс ______________________________________________________________________________
Банковский счет ____________________________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес(а) осуществления деятельности __________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/
здания (стационарного помещения)
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена
любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и(или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными.
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах.
Услугополучатель ____________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
Дата заполнения: "____" _________ 20____ года.
Приложение 2
к правилам оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии
на медицинскую деятельность"
Форма
Заявление физического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии
В_____________________________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от__________________________________________________________________________________________
(фамилия имя отчество (при наличии) физического лица, индивидуальный идентификационный номер
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
____________________________________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
на бумажном носителе ________________________________________________________________________
(поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес местожительства физического лица _________________________________________________
____________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/ здания (стационарного помещения)
Электронная почта_____________________________________________________________________
Телефоны ____________________________________________________________________________
Факс ________________________________________________________________________________
Банковский счет ______________________________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
____________________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/
здания (стационарного помещения)
Прилагается _____ листов.
Настоящим подтверждается, что:

1) көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
2) өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмайтыны;
3) қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы расталады;
4) өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін береді.
Жеке тұлға ____________ _______________________________________
(қолы)       (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде)
Толтыру күні: 20 ___ жылғы "__" ______
"Медициналық қызметке
лицензия беру" мемлекеттік
қызметті көрсету қағидаларына
3-қосымша
нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлғаның өтініші
________________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
__________________________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, тұратын
жері,бизнес- сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі
болмаған жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-
сәйкестендіру нөмірі)
__________________________________________________________________________
(қызметтің түрі және (немесе) қызметтің кіші түрінің (түрлерінің) толық атауын
көрсету)
__________________________________________________________________________
_____________________________________ жүзеге асыруға лицензияны және (немесе)
лицензияға қосымшаны қағаз тасығышта _________ (лицензияны қағаз тасығышта алу
қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек) беруіңізді сұраймын.
Заңды тұлғаның мекенжайы _________________________________________________
(пошталық индексі, елі (шетелдік заңды тұлға үшін), облысы, қаласы, ауданы, елді
мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жай) нөмірі)
Электрондық пошта _______________________________________________________
Телефондары______________________________________________________________
Факсы ___________________________________________________________________
Банк шоты ________________________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
__________________________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көшенің атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
_________ парақта қоса беріледі.
Осымен:

1) все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена
любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
2) заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
3) все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
4) заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа,
составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах,
при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии.
Физическое лицо ______________ ___________________________________
(подпись) (ФИО (при его наличии)
Дата заполнения: "_____"___________ 20_____ года.
Приложение 3
к правилам оказания
государственной услуги
"Выдача лицензии на
медицинскую деятельность"
форма
Заявление юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии
В__________________________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от________________________________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер юридического лица
(в том числе иностранного юридического лица), бизнес-идентификационный номер филиала
или представительства иностранного юридического лица– в случае отсутствия
бизнес-идентификационного номера у юридического лица)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
___________________________________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(подвидов) деятельности) на бумажном
носителе
___________________________________________________________________________________________
(поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес юридического лица ______________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________
(почтовый индекс, страна (для иностранного юридического лица), область, город, район, населенный пункт,
наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Электронная почта______________________________________________
Телефоны _____________________________________________________
Факс _________________________________________________________
Банковский счет ________________________________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
_______________________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома,
здания (стационарного помещения).
Прилагается _____ листов.
Настоящим подтверждается, что: