"Шикі мұнайды Кеден одағының аумағынан тысқары орналасқан мұнай өңдеу зауытында өңдеуге беруді, немесе Кеден одағының аумағынан тысқары орналасқан мұнай өңдеу зауыттарында одан әрі өңдеу үшін үшінші тұлғаға өткізуді және Кеден аумағынан тысқары өңдеуге кедендік процедураға бұрын орналастырылған шикі мұнайға кедендік экспорттау процедурасын қолдануды жүзеге асыратын жер қойнауын пайдаланушылардың тізбесін, сондай-ақ Кеден одағынан тысқары орналасқан мұнай өңдеу зауыттарының тізбесі мен олардың шикі мұнайды өңдеу шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2012 жылғы 24 тамыздағы № 146 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 64 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 ақпанда № 22261 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Шикі мұнайды Кеден одағының аумағынан тысқары орналасқан мұнай өңдеу зауытында өңдеуге беруді, немесе Кеден одағының аумағынан тысқары орналасқан мұнай өңдеу зауыттарында одан әрі өңдеу үшін үшінші тұлғаға өткізуді және Кеден аумағынан тысқары өңдеуге кедендік процедураға бұрын орналастырылған шикі мұнайға кедендік экспорттау процедурасын қолдануды жүзеге асыратын жер қойнауын пайдаланушылардың тізбесін, сондай-ақ Кеден одағынан тысқары орналасқан мұнай өңдеу зауыттарының тізбесі мен олардың шикі мұнайды өңдеу шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2012 жылғы 24 тамыздағы № 146 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7927 болып тіркелген, 2012 жылы 28 қарашада "Егемен Қазақстан" газетінде № 412-413 (27231-27232), 2012 жылы 28 қарашада "Казахстанская правда" газетінде 778-784 (27855) жарияланған, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының № 24 актілері жинағында жарияланған, 2012 жыл).
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

О признании утратившим силу приказа Министра нефти и газа Республики Казахстан от 24 августа 2012 года № 146 "Об утверждении перечня недропользователей, осуществляющих передачу сырой нефти для переработки на нефтеперерабатывающий завод, расположенный за пределами территории Таможенного союза, либо реализацию третьему лицу для последующей передачи для переработки на нефтеперерабатывающем заводе, расположенном за пределами территории Таможенного союза и применяющих таможенную процедуру экспорта к сырой нефти, ранее помещенной под таможенную процедуру переработки вне таможенной территории, а также перечня нефтеперерабатывающих заводов расположенных за пределами Таможенного союза и их условия переработки сырой нефти"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 24 февраля 2021 года № 64. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 февраля 2021 года № 22261
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 24 августа 2012 года № 146 "Об утверждении перечня недропользователей, осуществляющих передачу сырой нефти для переработки на нефтеперерабатывающий завод, расположенный за пределами территории Таможенного союза, либо реализацию третьему лицу для последующей передачи для переработки на нефтеперерабатывающем заводе, расположенном за пределами территории Таможенного союза и применяющих таможенную процедуру экспорта к сырой нефти, ранее помещенной под таможенную процедуру переработки вне таможенной территории, а также перечня нефтеперерабатывающих заводов расположенных за пределами Таможенного союза и их условия переработки сырой нефти" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7927, опубликован в газетах "Казахстанская правда" от 28 ноября 2012 года № 412-413 (27231-27232), "Егемен Қазақстан" газеті 28 ноября 2012 года № 778-784 (27855), опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 24, 2012 года).
2. Департаменту развития нефтяной промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
Н. Ногаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
Н. Ногаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан