"Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарын тұрмыстық техникамен, құрал-жабдықтармен және мүккәммал мүліктермен жабдықтаудың нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 52 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 21/қе бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 наурызда № 22345 болып тіркелді

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 июня 2015 года № 52 «Об утверждении норм снабжения бытовой техникой, оборудованием и инвентарным имуществом органов национальной безопасности Республики Казахстан»
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 12 марта 2021 года № 21/қе. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2021 года № 22345

2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 69-бабының 2- тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарын тұрмыстық техникамен, құрал-жабдықтармен және мүккәммал мүліктермен жабдықтаудың нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 23 маусымдағы № 52 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11813 болып тіркелген, 2016 жылғы 7 сәуірінде № 65 (28191) "Казахстанская правда" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 14 тамызында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдарын тұрмыстық техникамен, құрал-жабдықтармен және мүкәммал мүліктермен жабдықтаудың нормаларында:
"Ғимараттар және құрылыстар" деген 19-бөлімде:
реттік нөмірі 313-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКAЗЫВAЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 июня 2015 года № 52 «Об утверждении норм снабжения бытовой техникой, оборудованием и инвентарным имуществом органов национальной безопасности Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11813, опубликован: «Казахстанская правда» от 7 апреля 2016 года №65 (28191); Информационно-правовая система нормативных правовых актов Республики Казахстан «Әділет» от 14 августа 2015 года) следующие изменения:
в нормах снабжения бытовой техникой, оборудованием и инвентарным имуществом органов национальной безопасности Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в разделе 19 «Здания и сооружения»:
строку, порядковый номер 313, изложить в следующей редакции:
«

313
Жылыту су ысыту қазандығы (қатты-отынды, сұйық-отынды, газды-мазутты және электрлі)
Орталық жылыту жүйесіне қосылмаған шекара бөлімшесі әскери қалашығының (топтың, шекаралық бақылау бөлімшесінің) ғимараттары мен құрылыстарының әрбір кешеніне
дана
2
10
Орталық жылыту жүйесіне қосылмаған шекара бөлімі әскери қалашығының (шекаралық бақылау бөлімі) ғимараттары мен құрылыстарының әрбір кешеніне
дана
3
10
Орталық жылыту жүйесіне қосылмаған аумақтық бөлімшелері (оның ішінде құрылыстық бөлімшелер:дивизиондары, шекара басқармалары, кәсіби дайындық бөлімдері (бөлімшелер)) ведомстволық бағынышты ұйымдары әскери қалашығының ғимараттары мен құрылыстарының әрбір кешеніне
дана
6
10
";
реттік нөмірі 329-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

313
Котел отопительный водогрейный (твердо-топливный, жидко-топливный, газо- мазутный и электрический)
на каждый комплекс зданий и сооружений военного городка пограничного отделения (группы, отделения пограничного контроля), не подключенных к центральной системе отопления
штук
2
10
на каждый комплекс зданий и сооружений военного городка пограничного отдела (отдел пограничного контроля), не подключенных к центральной системе отопления
штук
3
10
на каждый комплекс зданий и сооружений военного городка территориального подразделения (в том числе структурные подразделения: дивизионы, пограничные управления, отделы (отделения) профессиональной подготовки), подведомственных организаций Пограничной службы, не подключчнных к центральной системе отопления
штук
6
10
»;
строку, порядковый номер 329, изложить в следующей редакции:
«

329
Бетонды араластырғыш
Шекара қызметінің аумақтық бөлімшесіне (оның ішінде құрылымдық бөлімшелер:дивизиондары, шекара басқармалары, кәсіби дайындық бөлімдері (бөлімшелері)) ведомстволық бағынышты ұйымына
дана
1
10
";
реттік нөмірі 330-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
330
Поливинилхлорид құбырының әртүрлі саптамасына арналған электрлі дәнекерлеуіш
Шекара қызметінің аумақтық бөлімшесіне (соның ішінде құрылымдық бөлімшелер:дивизиондары, шекара басқармалары, кәсіби дайындық бөлімдері (бөлімшелері)), ведомстволық бағынышты ұйымына
дана
1
7
".

329
Бетономешалка
На  территориальное подразделение (в том числе структурные подразделения: дивизионы, пограничные управления, отделы (отделения) профессиональной подготовки), подведомственную организацию Пограничной службы
штук
1
10
»;
строку, порядковый номер 330, изложить в следующей редакции:
«
330
Паяльник электрический для поливинилхлоридных труб с насадками разными
На территориальное подразделение (в том числе структурные подразделения: дивизионы, пограничные управления, пограничные отделы, отделы (отделения) профессиональной подготовки), подведомственную организацию Пограничной службы
штук
1
7
».

2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Қаржылық және материалдық-техникалық қамтамасыз ету қызметінің Шекара қызметін материалдық-техникалық қамтамасыз ету департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағаның бірінші орынбасары
С. Әбіш
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
__________________________
2021 жылғы "____" ________

2. Департаменту материально-технического обеспечения Пограничной службы Службы финансового и материально-технического обеспечения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Первый заместитель Председателя
Комитета национальной безопасности РК        С. Әбіш
СОГЛAСОВAН
Министерство финансов
Республики Казахстан
_________________________
«___» ___________ 2021 года