"Электрондық әкімдіктің" үлгілік архитектурасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 3 шілдедегі № 304 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2021 жылғы 24 қарашадағы № 406/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 қарашада № 25384 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2022 жылғы 11 қарашадағы № 428/НҚ бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 11.11.2022 № 428/НҚ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Электрондық әкімдіктің" үлгілік архитектурасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 3 шілдедегі № 304 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17191 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Электрондық әкімдіктің" үлгілік архитектурасында:
1-қосымшада:
"1-бөлімде:
реттік нөмірі 496-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
496.
Жер саудасы
өз құзыреті шегінде жер сауда-саттығын (аукциондар) жүргізуді ұйымдастырады
Жер саудасын өткізуді автоматтандыру
Жүргізілетін жер сауда-саттықтары (аукциондар) туралы мәліметтер
ЖҚБ
";
2-бөлімде:
реттік нөмірі 336-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
336.
өз құзыреті шегінде жер сауда-саттығын (аукциондар) жүргізуді ұйымдастырады
Жүргізілетін жер сауда-саттықтары (аукциондар) туралы мәліметтер
ҚТКШБ
".
2. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Өңірлермен өзара іс-қимыл департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрі
Б. Мусин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі

О внесении изменений в приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 3 июля 2018 года № 304 "Об утверждении Типовой архитектуры "электронного акимата"
Приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 24 ноября 2021 года № 406/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25384. Утратил силу приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 11 ноября 2022 года № 428/НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 11.11.2022 № 428/НҚ (вводится в действие с 01.01.2023).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего приказа см. п. 4.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 3 июля 2018 года № 304/НҚ "Об утверждении Типовой архитектуры "электронного акимата" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17191), следующие изменения:
в Типовой архитектуре "электронного акимата", утвержденной указанным приказом:
в приложении 1:
в Разделе 1:
строку, порядковый номер 496, изложить в следующей редакции:
"
496.
Земельные торги
организует проведение земельных торгов (аукционов) в пределах своей компетенции
Автоматизация проведения земельных торгов
Сведения о проводимых земельных торгах (аукционах)
УЗО
";
в Разделе 2:
строку, порядковый номер 336, изложить в следующей редакции:
"
336.
организует проведение земельных торгов (аукционов)
Сведения о проводимых земельных торгах (аукционах)
ОЗОСХ
".
2. Департаменту взаимодействия с регионами Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан Б. Мусин
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан