"Халықты сауда алаңымен қамтамасыз етудің ең төменгі нормативтерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 ақпандағы № 160 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 659-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қаңтарда № 26374 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1."Халықты сауда алаңымен қамтамасыз етудің ең төменгі нормативтерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 28 ақпандағы № 160 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10647 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген халықты сауда алаңымен қамтамасыз етудің ең төменгі нормативтері осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Ішкі сауда департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 февраля 2015 года № 160 "Об утверждении минимальных нормативов обеспеченности населения торговой площадью"
Приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 30 декабря 2021 года № 659-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2022 года № 26374
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 февраля 2015 года № 160 "Об утверждении минимальных нормативов обеспеченности населения торговой площадью" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10647) следующее изменение:
минимальные нормативы обеспеченности населения торговой площадью, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту внутренней торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық туралы жергілікті атқарушы органдардың (облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың әкімдіктерінің) назарына жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
сауда және интеграция министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасының
сауда және интеграция
министрінің
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 659-НҚ
бұйрығына қосымша
Халықты сауда алаңымен қамтамасыз етудің ең төменгі нормативтері
р/с №
Өңір
1 мың адамға шаршы метр
1
Ақмола облысы

2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан;
3) доведения до сведения местных исполнительных органов (акиматов, областей, городов республиканского значения и столицы) о настоящем приказе.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра торговли и интеграции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр торговли и интеграции
Республики Казахстан
Б. Сұлтанов
Приложение к приказу
Министра торговли и интеграции
Республики Казахстан
от 30 декабря 2021 года № 659-НҚ
Минимальные нормативы обеспеченности населения торговой площадью
№ п/п
Регион
Квадратных метров на 1 тысячу человек
1
Акмолинская область