Ақмола облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 6С-15-3 "Ақмола облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы"
Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 7С-2-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 наурызда № 8383 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 8С-11-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 27.06.2024 № 8С-11-12 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 22 шілдедегі "Халықтың көші-қоны туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-6-тармағына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "Ақмола облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 6С-15-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6124 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесi өзгерiс енгiзiлсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақмола облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларында:
бүкіл мәтін бойынша "оралмандарды", "оралмандардың" және "оралмандар" деген сөздерді "қандастарды", "қандастардың" және "қандастар" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының төрағасы
Ж.Амиржанов
Ақмола облыстық мәслихатының хатшысы М.Балпан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының полиция
департаменті" мемлекеттік мекемесі
"Ақмола облысының жұмыспен қамтуды
және әлеуметтік бағдарламаларды
үйлестіру басқармасы" мемлекеттік
мекемеcі

О внесении изменения в решение Акмолинского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 6С-15-3 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 10 марта 2021 года № 7С-2-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 марта 2021 года № 8383. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 27 июня 2024 года № 8С-11-12
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 27.06.2024 № 8С-11-12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 22 июля 2011 года "О миграции населения", пунктом 2-6 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Акмолинской области" от 29 сентября 2017 года № 6С-15-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6124, опубликовано 27 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
в Правилах регулирования миграционных процессов в Акмолинской области, утвержденных указанным решением:
по всему тексту слова "оралманов", заменить словами "кандасов".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного маслихата
Ж.Амиржанов
Секретарь Акмолинского областного маслихата М.Балпан
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
Акмолинской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
Государственное учреждение
"Управление координации
занятости и социальных программ
Акмолинской области"