Ақмола облыстық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 26 сәуірдегі № 7С-3-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 сәуірде № 8455 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының кейбір шешімдеріне осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрайымы
Е.Мащинская
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
М.Балпан
Ақмола облыстық мәслихатының
2021 жылғы 26 сәуірдегі
№ 7С-3-5 шешіміне
қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 27.06.2024 № 8С-11-8 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 21.12.2021 № 7С-13-3 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. "Донорларға қосымша көтермелеу беру туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 мамырдағы № 6С-43-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7865 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 12 бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".

О внесении изменений в некоторые решения Акмолинского областного маслихата
Решение Акмолинского областного маслихата от 26 апреля 2021 года № 7С-3-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 апреля 2021 года № 8455.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О правовых актах" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения Акмолинского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
Е.Мащинская
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
М.Балпан
Приложение к решению
Акмолинского областного
маслихата от 26 апреля
2021 года № 7С-3-5
Некоторые решения Акмолинского областного маслихата, в которые вносятся изменения
1. Утратил силу решением Акмолинского областного маслихата от 27.06.2024 № 8С-11-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу решением Акмолинского областного маслихата от 21.12.2021 № 7С-13-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "О предоставлении дополнительного поощрения донорам" от 21 мая 2020 года № 6С-43-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7865) следующее изменение:
преамбулу вышеуказанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 12 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:".