Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 қазандағы № 6С-58/3 "Степногорск қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды және пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 7С-7/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 қазанда № 24595 болып тіркелді
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды және пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" 2020 жылғы 29 қазандағы № 6С-58/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8137 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері туралы";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары жаңа редакцияда осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық мәслихатының хатшысы Х.Кабар
Степногорск қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 7C-7/5 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 29 қазандағы
№ 6С-58/3 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қаласынд бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар
Степногорск қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар:
1. Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Горняк" Орталық мәденниет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында орналасқан алаң, 2 шағын аудан, 1 ғимарат.
2. "Ауғаныстан-жауынгерлеріне" момументінің жанында орналасқан алаң, 3 шағын аудан.

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 29 октября 2020 года № 6С-58/3 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний и границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в городе Степногорске"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 8 сентября 2021 года № 7С-7/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 октября 2021 года № 24595
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний и границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в городе Степногорске" от 29 октября 2020 года № 6С-58/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8137) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О некоторых вопросах проведения мирных собраний";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Степногорского городского маслихата Х.Кабар
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата
от 8 сентября 2021 года
№ 7C-7/5
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата
от 29 октября 2020 года
№ 6С-58/3
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в городе Степногорск
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в городе Степногорск:
1. Площадь, расположенная у здания государственного казенного коммунального предприятия "Центральный дворец культуры "Горняк" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска, 2 микрорайон, здание 1.
2. Площадь, расположенная у монумента "Войнам-афганцам", 3 микрорайон.

3. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Республика даңғылы, Тәуелсіздік даңғылының қиылысынан Парковая көшесінің қиылысына дейін.
4. "Ақмола облысы Білім басқармасы Степногорск қаласы бойынша білім бөлімінің Ақсу кентінің № 2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында орналасқан алаң, Ақсу кенті, Амантай Қабылденов көшесі, 3 А ғимарат.
5. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ақсу кенті, Амантай Қабылденов көшесі, Рахымжан Қошқарбаев көшесінің қиылысынан Достық көшесінің қиылысына дейін.
6. "Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Рауан" мәдениет үйі"" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты жанында орналасқан алаң, Бестөбе кенті, Бейбітшілік көшесі, 492 үй.
7. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Бестөбе кенті, Бейбітшілік көшесі, Әбу Шахман Халфе көшесінің қиылысынан Мәдениет көшесінің қиылысына дейін.
8. Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында орналасқан алаң, Заводской кенті, Бейбітшілік көшесі, 11 А үй.
9. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Заводской кенті, Бауыржан Момышұлы көшесі, Сарыарқа көшесінің қиылысынан Қаныш Сәтпаев көшесінің қиылысына дейін.
10. Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Шаңтөбе кенті "Горняк" мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында орналасқан алаң, Шаңтөбе кенті, 1 шағын аудан, 23 үй.
11. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Шаңтөбе кенті, 30 лет Победы көшесі, Спортивная көшесінің қиылысынан Филатова көшесінің қиылысына дейін.
12. Республика көшесі бойынша 31 ғимараттың жанында орналасқан алаң, Изобильный ауылы.
13. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Изобильный ауылы, Қазақстан көшесі, Республика көшесінің қиылысынан Төле би көшесінің қиылысына дейін.
14. "Қарабұлақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында орналасқан алаң, Карабұлақ ауылы, Сарыарқа көшесі, 24 ғимарат.
15. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Қарабұлақ ауылы, Сарыарқа көшесі, Ақан сері көшесінің қиылысынан Құлагер көшесінің қиылысына дейін.
16. "Степногорск қаласының Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында орналасқан алаң, Қырық құдық ауылы, Бөгенбай батыр көшесі, 14 құрылыс.

3. Маршрут следования для проведения мирных собраний: город Степногорск, проспект Республики, от пересечения проспекта Тауелсиздик до пересечения с улицей Парковой.
4. Площадь, расположенная у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 поселка Аксу отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области", поселок Аксу, улица Амантая Кабылденова, здание 3 А;
5. Маршрут следования для проведения мирных собраний: поселок Аксу, улица Амантая Кабылденова, от пересечения с улицей Ракымжана Кошкарбаева до пересечения с улицей Достык.
6. Площадь, расположенная у здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры "Рауан" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска", поселок Бестобе, улица Бейбитшилик, дом 492.
7. Маршрут следования для проведения мирных собраний: поселок Бестобе, улица Бейбитшилик, от пересечения с улицей Абу Шахмана Халфе до пересечения с улицей Мадениет.
8. Площадь, расположенная у здания коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска, поселок Заводской, улица Бейбитшилик, дом 11 А.
9. Маршрут следования для проведения мирных собраний: поселок Заводской, улица Бауыржана Момышулы, от пересечения с улицей Сарыарка до пересечения с улицей Каныша Сатпаева.
10. Площадь, расположенная у здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры "Горняк" поселка Шантобе" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска, поселок Шантобе, 1 микрорайон, дом 23.
11. Маршрут следования для проведения мирных собраний: поселок Шантобе, улица 30 лет Победы, от пересечения с улицей Спортивной до пересечения с улицей Филатовой.
12. Площадь, расположенная у здания 31 по улице Республики, село Изобильное.
13. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Изобильное, улица Казахстанская, от пересечения с улицей Республики до пересечения с улицей Толе би.
14. Площадь, расположенная у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Карабулак", село Карабулак, улица Сарыарка, здание 24.
15. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Карабулак, улица Сарыарка, от пересечения с улицей Акан сери до пересечения с улицей Кулагер.
16. Площадь, расположенная у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Кырык кудык города Степногорска", село Кырык кудык, улица Богенбай батыра, строение 14;

17. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Қырық құдық ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, Қаныш Сәтпаев көшесінің қиылысынан Бөгенбай батыр көшесінің қиылысына дейін.
18. "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімінің Бөгенбай ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында орналасқан алаң, Бөгенбай ауылдық округі, Бөгенбай ауылы, Мектеп көшесі, 1 ғимарат.
19. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Бөгенбай ауылдық округі, Бөгенбай ауылы, Бейбітшілік көшесі, Жеңіс көшесінің қиылысынан Желтоқсан көшесінің қиылысына дейін.
Степногорск қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 7С-7/5 шешіміне
2-қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 29 қазандағы
№ 6С-58/3 шешіміне
2-қосымша
Степногорск қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар
1. Степногорск қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді.
2. Арнайы орындар санитариялық нормалар мен өрт қауіпсіздігі қағидаларын сақтай отырып пайдаланылады. Арнайы орындарда жоспарланған басқа да ресми, мәдени, ойын-сауық мәдени-бұқаралық, дене шынықтыру-сауықтыру, спорттық және өзге де іс-шараларды өткізу, құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру туралы ақпарат болмаған жағдайда, бейбіт жиналыстарды өткізуге жол беріледі.
3. Бейбіт жиналыстар өткізуді материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуді оларды ұйымдастырушы мен оларға қатысушылар өз қаражаты есебінен, сондай-ақ осы бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жиналған және (немесе) берілген қаражат пен мүлік есебінен, егер Заңда және Қазақстан Республикасының өзге де заңдарында өзгеше белгіленбесе, жүзеге асырады.
4. Степногорск қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындардың шекті толу нормасы:
1) Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Горняк" Орталық мәденниет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында орналасқан алаң, 2 шағын аудан, 1 ғимарат, шекті толу нормасы 50 адам;

17. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Кырык кудык, улица Мухтара Ауезова, от пересечения с улицей Каныша Сатпаева до пересечения с улицей Богенбай батыра.
18. Площадь, расположенная у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Богенбай отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области", село Богенбай, Богенбайский сельский округ, улица Мектеп, здание 1.
19. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Богенбай, Богенбайский сельский округ, улица Бейбитшилик, от пересечения с улицей Женис до пересечения с улицей Желтоксан.
Приложение 2
к решению Степногорского
городского маслихата
от 8 сентября 2021 года
№ 7С-7/5
Приложение 2
к решению Степногорского
городского маслихата
от 29 октября 2020 года
№ 6С-58/3
Порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в городе Степногорск
1. Настоящий порядок использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в городе Степногорск разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан" (далее – Закон).
2. Специализированные места используются с соблюдением санитарных норм и правил пожарной безопасности. Допускается проведение мирных собраний в случае отсутствия информации о проведении в специализированных местах других запланированных официальных, культурных, зрелищных культурно-массовых, физкультурно-оздоровительных, спортивных и иных мероприятий, осуществлении строительно-монтажных работ.
3. Материально-техническое и организационное обеспечение проведения мирных собраний осуществляется их организатором и участниками за счет собственных средств, а также за счет средств и имущества, собранных и (или) переданных для проведения данных мирных собраний, если Законом и иными законами Республики Казахстан не установлено иное.
4. Нормы предельной заполняемости специализированных мест для организации и проведения мирных собраний в городе Степногорск:
1) площадь, расположенная у здания государственного казенного коммунального предприятия "Центральный дворец культуры "Горняк" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска, 2 микрорайон, здание 1, норма предельной заполняемости 50 человек;

2) "Ауғаныстан-жауынгерлеріне" момументінің жанында орналасқан алаң, 3 шағын аудан, шекті толу нормасы 100 адам;
3) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Республика даңғылы, Тәуелсіздік даңғылының қиылысынан Парковая көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
4) "Ақмола облысы білім басқармасы Степногорск қаласы бойынша білім бөлімінің Ақсу кентінің № 2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында орналасқан алаң, Ақсу кенті, Амантай Қабылденов көшесі, 3 А ғимарат, шекті толу нормасы 50 адам;
5) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Ақсу кенті, Амантай Қабылденов көшесі, Рахымжан Қошқарбаев көшесінің қиылысынан Достық көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
6) "Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Рауан" мәдениет сарайы"" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында орналасқан алаң, Бестөбе кенті, Бейбітшілік көшесі, 492 үй, шекті толу нормасы 50 адам;
7) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Бестөбе кенті, Бейбітшілік көшесі, Әбу Шахман Халфе көшесінің қиылысынан Мәдениет көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
8) Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында орналасқан алаң, Заводской кенті, Бейбітшілік көшесі, 11 А үй, шекті толу нормасы 50 адам;
9) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Заводской кенті, Бауыржан Момышұлы көшесі, Сарыарқа көшесінің қиылысынан Қаныш Сәтпаев көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 50 адам;
10) Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Шаңтөбе кенті "Горняк" мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында орналасқан алаң, Шаңтөбе кенті, 1 шағын аудан, 23 үй, шекті толу нормасы 30 адам;
11) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Шаңтөбе кенті, 30 лет Победы көшесі, Спортивная көшесінің қиылысынан Филатова көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 30 адам;
12) Республика көшесі, 31 ғимараттың жанында орналасқан алаң, Изобильный ауылы, шекті толу нормасы 20 адам;
13) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Изобильный ауылы, Қазақстан көшесі, Республика көшесінің қиылысынан Толе би көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 20 адам;

2) площадь, расположенная у монумента "Войнам-афганцам" 3 микрорайон, норма предельной заполняемости 100 человек;
3) маршрут следования для проведения мирных собраний: проспект Республики, от пересечения проспекта Тауелсиздик до пересечения с улицей Парковой, норма предельной заполняемости 50 человек.
4) площадь, расположенная у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 поселка Аксу отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области", поселок Аксу, улица Амантая Кабылденова, здание 3 А, норма предельной заполняемости 50 человек;
5) маршрут следования для проведения мирных собраний: поселок Аксу, улица Амантая Кабылденова, от пересечения с улицей Ракымжана Кошкарбаева до пересечения с улицей Достык, норма предельной заполняемости 50 человек;
6) площадь, расположенная у здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры "Рауан" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска", поселок Бестобе, улица Бейбитшилик, дом 492, норма предельной заполняемости 50 человек;
7) маршрут следования для проведения мирных собраний: поселок Бестобе, улица Бейбитшилик, от пересечения с улицей Абу Шахмана Халфе до пересечения с улицей Мадениет, норма предельной заполняемости 50 человек;
8) площадь, расположенная у здания коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска, поселок Заводской, улица Бейбитшилик, дом 11 А, норма предельной заполняемости 50 человек;
9) маршрут следования для проведения мирных собраний: поселок Заводской, улица Бауыржана Момышулы, от пересечения с улицей Сарыарка до пересечения с улицей Каныша Сатпаева, норма предельной заполняемости 50 человек;
10) площадь, расположенная у здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры "Горняк" поселка Шантобе" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска, поселок Шантобе, 1 микрорайон, дом 23, норма предельной заполняемости 30 человек;
11) маршрут следования для проведения мирных собраний: поселок Шантобе, улица 30 лет Победы, от пересечения с улицей Спортивной до пересечения с улицей Филатовой, норма предельной заполняемости 30 человек;
12) площадь, расположенная у здания 31 по улице Республики, село Изобильное, норма предельной заполняемости 20 человек;
13) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Изобильное, улица Казахстанская, от пересечения с улицей Республики до пересечения с улицей Толе би, норма предельной заполняемости 20 человек;

14) "Қарабұлақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында орналасқан алаң, Қарабұлақ ауылы, Сарыарқа көшесі, 24 ғимарат, шекті толу нормасы 20 адам;
15) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Қарабұлақ ауылы, Сарыарқа көшесі, Ақан сері көшесінің қиылысынан Құлагер көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 20 адам;
16) "Степногорск қаласының Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында орналасқан алаң, Қырық құдық ауылы, Бөгенбай батыр көшесі, 14 құрылыс, шекті толу нормасы 20 адам;
17) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Қырық құдық ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, Қаныш Сәтпаев көшесінің қиылысынан Бөгенбай батыр көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 20 адам;
18) "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімінің Бөгенбай ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында орналасқан алаң, Бөгенбай ауылдық округі, Бөгенбай ауылы, Мектеп көшесі, 1 ғимарат, шекті толу нормасы 20 адам;
19) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Бөгенбай ауылдық округі, Бөгенбай ауылы, Бейбітшілік көшесі, Жеңіс көшесінің қиылысынан Желтоқсан көшесінің қиылысына дейін, шекті толу нормасы 20 адам.
5. Жергілікті атқарушы органның келісімінсіз бейбіт жиналыстар ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарда киіз үйлер, шатырлар, өзге де құрылысжайлар орнатуға жол берілмейді.
6. Дәл сол бір жерде және (немесе) дәл сол бір жүру маршруты бойынша не дәл сол бір уақытта бейбіт жиналыс өткізуге бір мезгілде бірнеше бейбіт жиналыстарды ұйымдастырушы үміткер болған жағдайда, көрсетілген орынды пайдалану кезектілігін жергілікті атқарушы орган бейбіт жиналыстарды ұйымдастырушыдан тиісті хабарламаны немесе өтінішті алған уақытын негізге ала отырып айқындайды.
7. Әлеуметтік қашықтықты сақтау мақсатында, пикеттеуден басқа, бейбіт жиналысқа қатысатын адамдардың арасындағы ең аз жол берілетін қашықтық кемінде екі метрді құрайды.
8. Бір қатысушы өткізетін пикеттеуді жүзеге асыратын адамдар арасындағы ең аз жол берілетін қашықтық кемінде 100 метрді құрайды.
9. Бейбіт жиналыстар өткізілетін күні Степногорск қаласының жергілікті уақыты бойынша сағат 9-дан ерте бастауға және сағат 20-дан кеш аяқтауға болмайды.
Степногорск қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 7С-7/5 шешіміне
3-қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының

14) площадь, расположенная у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Карабулак", село Карабулак, улица Сарыарка, здание 24, норма предельной заполняемости 20 человек;
15) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Карабулак, улица Сарыарка, от пересечения с улицей Акан сери до пересечения с улицей Кулагер, норма предельной заполняемости 20 человек;
16) площадь, расположенная у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Кырык кудык города Степногорска", село Кырык кудык, улица Богенбай батыра, строение 14, норма предельной заполняемости 20 человек;
17) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Кырык кудык, улица Мухтара Ауезова, от пересечения с улицей Каныша Сатпаева до пересечения с улицей Богенбай батыра, норма предельной заполняемости 20 человек;
18) площадь, расположенная у здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Богенбай отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области", село Богенбай, Богенбайский сельский округ, улица Мектеп, здание 1, норма предельной заполняемости 20 человек;
19) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Богенбай, Богенбайский сельский округ, улица Бейбитшилик, от пересечения с улицей Женис, до пересечения с улицей Желтоксан, норма предельной заполняемости 20 человек.
5. Не допускается установление юрт, палаток, иных сооружений в специализированных местах для организации и проведения мирных собраний без согласия местного исполнительного органа.
6. В случае, если на проведение мирного собрания в одном и том же месте и (или) по одному и тому же маршруту следования либо в одно и то же время одновременно претендует несколько организаторов мирных собраний, очередность использования указанного места определяется местным исполнительным органом исходя из времени получения им соответствующего уведомления или заявления от организатора мирных собраний.
7. Минимальное допустимое расстояние между лицами, принимающими участие в мирном собрании, кроме пикетирования, составляет не менее двух метров, в целях сохранения социальной дистанции.
8. Минимальное допустимое расстояние между лицами, осуществляющими пикетирование, проводимое одним участником, составляет не менее 100 метров.
9. Мирные собрания не могут начинаться ранее 9 часов и заканчиваться позднее 20 часов по местному времени города Степногорск в день проведения мирных собраний.
Приложение 3
к решению Степногорского
городского маслихата
от 8 сентября 2021 года
№ 7С-7/5
Приложение 3
к решению Степногорского
городского маслихата

2020 жылғы 29 қазандағы
№ 6С-58/3 шешіміне
3-қосымша
Степногорск қаласында пикеттеуді өткізуге жол берілмейтін іргелес аумақтардың шекаралары
Степногорск қаласы аумағында іргелес аумақтардың шекарасына 400 метрден жақын жерде пикет өткізуге жол берілмейді:
1) жаппай жерлеу орындарында;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда;
3) мемлекеттің қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес жатқан аумақтарда;
4) қауіпті өндірістік объектілерге және пайдалануы арнайы қауіпсіздік техникасы қағидаларын сақтауды талап ететін өзге де объектілерге іргелес жатқан аумақтарда;
5) магистральдық теміржол желілерінде, магистральдық құбыржолдарда, ұлттық электр желісінде, магистральдық байланыс желілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда тыйым салынады.

от 29 октября 2020 года
№ 6С-58/3
Границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в городе Степногорск
На территории города Степногорск не допускается проведение пикетирования ближе 400 метров от границ прилегающих территорий:
1) в местах массовых захоронений;
2) на объектах железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта и прилегающих к ним территориях;
3) на территориях, прилегающих к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность государства и жизнедеятельность населения;
4) на территориях, прилегающих к опасным производственным объектам и иным объектам, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
5) на магистральных железнодорожных сетях, магистральных трубопроводах, национальной электрической сети, магистральных линиях связи и прилегающих к ним территориях.