Аршалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № А-178 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 сәуірдегі № А-158 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 сәуірде № 8457 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданы әкімідігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 2019 жылғы 21 мамырдағы № А-178 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7199 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы мәселеге жетекшілік ететін Аршалы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі А.Байманов
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О признании утратившим силу постановления акимата Аршалынского района от 21 мая 2019 года № А-178 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 29 апреля 2021 года № А-158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2021 года № 8457.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аршалынского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 21 мая 2019 года № А-178 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7199).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего данный вопрос заместителя акима Аршалынского района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района А.Байманов
"СОГЛАСОВАНО"
Аршалынская районная территориальная
избирательная комиссия