Қосбармақ ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 қарашадағы № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 қарашада № 25132 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 14 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің 14.01.2022 № 2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Атбасар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының міндетін атқарушының 2021 жылғы 20 қазандағы № 01-28-351 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Атбасар ауданы Ақан Құрманов ауылдық округінің Қосбармақ ауылы аумағында ірі қара малда инфекциялық ринотрахеит ошағының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақан Құрманов ауылдық
округінің әкімі
А.Белялова

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Косбармак
Решение акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района Акмолинской области от 11 ноября 2021 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 ноября 2021 года № 25132. Утратило силу решением акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района Акмолинской области от 14 января 2022 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района Акмолинской области от 14.01.2022 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления, исполняющего обязанности главного государственного ветеринарного – санитарного инспектора Атбасарского района от 20 октября 2021 года № 01-28-351, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Косбармак сельского округа Акана Курманова Атбасарского района, в связи с возникновением вспышки инфекционного ринотрахеита у крупного рогатого скота.
2. Контроль над исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Акана Курманова
А.Белялова