Бұланды ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 мамырдағы № А-06/155 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 наурыздағы № А-03/59 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 наурызда № 8379 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдардын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 2019 жылғы 30 мамырдағы № А-06/155 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7218 болып тіркелген, 2019 жылғы 04 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі Т.Ерсеитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О признании утратившим силу постановление акимата Буландынского района от 30 мая 2019 года № А-06/155 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 10 марта 2021 года № А-03/59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 марта 2021 года № 8379
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Буландынского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 30 мая 2019 года № А-06/155 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7218, опубликовано 04 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского района Т.Ерсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Буландынская районная
территориальная избирательная
комиссия