Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 маусымдағы № а-6/115 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 11 қарашадағы № а-11/158 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қарашада № 25180 болып тіркелді
Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 маусымдағы № а-6/115 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4874 тіркелген) келесі өзгерістер енгізу туралы:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Егіндікөл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Егіндікөл аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Егіндікөл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 2-тармағы және 2-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданның әкімі Е.Мухамедин
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл аудандық аумақтық сайлау
комиссиясы
Егіндікөл ауданы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 16 июня 2015 года № а-6/115 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 11 ноября 2021 года № а-11/158. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2021 года № 25180
Акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 16 июня 2015 года № а-6/115 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4874) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Егиндыкольского района";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить совместно с Егиндыкольской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Егиндыкольского района согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 2 и приложение 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Егиндыкольского района Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района Е.Мухамедин
"СОГЛАСОВАНО"
Егиндыкольской районной
территориальной
избирательной комиссией
Приложение
к постановлению акимата
Егиндыкольского района

2021 жылғы 11 қарашадағы
№ а-11/158 қаулысына
қосымша
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 16 маусымдағы
№ а-6/115 қаулысына
1-қосымша
Егіндікөл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
р/с №
Егіндікөл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Абай ауылы, Мир көшесі, 13, Егіндікөл ауданы ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің Абай ауылдық кітапханасы ғимаратының жанындағы стенд
2
Полтавское ауылы, Центральная көшесі, 16, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Полтавское ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
3
Көркем ауылы, Көркем көшесі, 17, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Көркем ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
4

от 11 ноября 2021 года
№ а-11/158
Приложение
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от 16 июня 2015 года
№ а-6/115
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Егиндыкольского района
№ п/п
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
1
Село Абай, улица Мира, 13, стенд у здания Абайской сельской библиотеки государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Егиндыкольского района
2
Село Полтавское, улица Центральная, 16, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Полтавское отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области"
3
Село Коркем, улица Коркем, 17, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Коркем отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области"
4

Бауман ауылы, Школьная көшесі, 1/2, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Бауман ауылыныңы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5
Буревестник ауылы, Центральная көшесі, 6, ақпараттық стенд
6
Егіндікөл ауылы, Победа көшесі, 11, Егіндікөл ауданы ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімінің жанындағы "Егіндікөл аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
7
Егіндікөл ауылы, Жамбыл көшесі, 15, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Егіндікөл орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
8
Жалманқұлақ ауылы, Ленин көшесі, 8, ауыл орталығындағы стенд
9
Жұлдыз ауылы, Школьная көшесі, 1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Егіндікөл орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жұлдыз медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд
10
Қоржынкөл ауылы, Школьная көшесі, 18, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Қоржынкөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
11
Спиридоновка ауылы, Горький көшесі, 8, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Спиридоновка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
12
Ұзынкөл ауылы, Школьная көшесі, 29, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Ұзынкөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
13
Тоғанас ауылы, Школьная көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Тоғанас ауылының негізгі орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд

Село Бауманское, улица Школьная, 1/2, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Бауманское отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области"
5
Село Буревестник, улица Центральная, 6, информационный стенд
6
Село Егиндыколь, улица Победы, 11, стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия "Егиндыкольский районный Дом культуры" при отделе внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Егиндыкольского района
7
Село Егиндыколь, улица Джамбула, 15, стенд у здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Егиндыкольская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
8
Село Жалманкулак, улица Ленина, 8, стенд в центре села
9
Село Жулдыз, улица Школьная, 1, стенд у здания Жулдызского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Егиндыкольская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
10
Село Коржинколь, улица Школьная, 18, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Коржынколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области"
11
Село Спиридоновка, улица Горького, 8, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Спиридоновка отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области"
12
Село Узынколь, улица Школьная, 29, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Узунколь отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области"
13
Село Тоганас, улица Школьная, 1, стенд у здания государственного учреждения "Основная средняя школа села Тоганас отдела образования по Егиндыкольскому району управления образования Акмолинской области"