Біржан сал ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 28 сәуірдегі № а-4/82 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 мамырда № 8471 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Біржан сал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Біржан сал ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Д. Шәймерденовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданының әкімі Д.Есжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Біржан сал ауданының
аумақтық сайлау комиссиясы
"28" сәуір 2021 жыл
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2021 жылғы "28" сәуірдегі
№ а-4/82 қаулысына
қосымша
Біржан сал ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Біржан сал ауданы әкімдігінің "Біржан сал ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" 2018 жылғы 23 тамыздағы № а-8/262 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6784 тіркелген);
2. Біржан сал ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 2019 жылғы 2 мамырдағы № а-5/100 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7178 тіркелген);
3. Біржан сал ауданы әкімдігінің "Біржан сал ауданы әкімдігінің 2019 жылдың 2 мамырдағы № а-5/100 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № а-8/212 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8018 тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района Биржан сал
Постановление акимата района Биржан сал Акмолинской области от 28 апреля 2021 года № а-4/82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2021 года № 8471
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Биржан сал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района Биржан сал согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шаймерденова К.Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Биржан сал Д.Есжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная комиссия
района Биржан сал
"28" апреля 2021 год
Приложение
к постановлению акимата
района Биржан сал
от "28" апреля 2021 года
№ а-4/82
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата района Биржан сал
1. Постановление акимата района Биржан сал "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах района Биржан сал" от 23 августа 2018 года № а-8/262 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6784).
2. Постановление акимата района Биржан сал "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 2 мая 2019 года № а-5/100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7178);
3. Постановление акимата района Биржан сал "О внесении изменения в постановление акимата района Биржан сал от 2 мая 2019 года № а-5/100 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 9 сентября 2020 года № а-8/212 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8018).