Біржан сал ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 тамыздағы № а-7/175 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 тамызда № 23919 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидасынын 50-1-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Біржан сал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Біржан сал ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысының Біржан сал ауданы әкімінің орынбасары К.Д. Шәймерденовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданының әкімі Д.Есжанов
Біржан сал ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 2 тамыздағы
№ а-7/175 қаулысына
қосымша
Біржан сал ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Қызмет саласы
Алатын алаңы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын орналасқан инфрақұрылым
1.
Степняк қаласы, Біржан сал көшесі, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Ақмола облысы бойынша филиалының халыққа қызмет көрсету бойынша Біржан сал ауданының бөлімі ғимаратының жанында
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
5 шаршы метрден
4 орын
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
2.
Макинка ауылы, республикалық маңызы бар "Нұр-Сұлтан – Петропавл, Көкшетау арқылы" автожолының 180 шақырымы (Нұр-Сұлтан қаласынан Көкшетау қаласына бағытының сол жағы)
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
5шаршы метрден
12 орын
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
3.
Бұланды ауылы, республикалық маңызы бар "Нұр-Сұлтан – Петропавл, Көкшетау арқылы" автожолының 194 шақырымы (Нұр-Сұлтан қаласынан Көкшетау қаласына бағытының сол жағы)
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
5 шаршы метрден
16 орын
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
4.
Бұланды ауылы, республикалық маңызы бар "Нұр-Сұлтан – Петропавл, Көкшетау арқылы" автожолының 194 шақырымы (Нұр-Сұлтан қаласынан Көкшетау қаласына бағытының оң жағы)
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
5 шаршы метрден
4 орын
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
5.
Үлгі ауылы, Ғәрібжан Кәрімов көшесі, мешіт ғимаратының жанында
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
5 шаршы метрден
4 орын
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в районе Биржан сал
Постановление акимата района Биржан сал Акмолинской области от 2 августа 2021 года № а-7/175. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 августа 2021 года № 23919
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат района Биржан сал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в районе Биржан сал согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Биржан сал Акмолинской области Шаймерденова К.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Биржан сал Д.Есжанов
Приложение
к постановлению
акимата района Биржан сал
от 2 августа 2021 года
№ а-7/175
Места размещения нестационарных торговых объектов в районе Биржан сал
Места размещения нестационарных торговых объектов
Сфера
деятельности
Занимаемая площадь
Период осуществления торговой деятельности
Близлежащая
инфраструктура
1.
город Степняк, улица Биржан сал, возле здания Отдела района Биржан сал по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Акмолинской области
Продовольственные, непродовольственные товары
4 места
по 5 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
2.
село Макинка, 180 километр автодороги республиканского значения "Нур-Султан-Петропавловск, через Кокшетау" (левая сторона по направлению с города Нур-Султан в город Кокшетау)
Продовольственные, непродовольственные товары
12 мест
по 5 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
3.
село Буланды, 194 километр автодороги республиканского значения "Нур-Султан-Петропавловск, через Кокшетау" (левая сторона по направлению с города Нур-Султан в город Кокшетау)
Продовольственные, непродовольственные товары
16 мест
по 5 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых
реализуется схожий
ассортимент товаров,
отсутствуют
4.
село Буланды, 194 километр автодороги республиканского значения "Нур-Султан-Петропавловск, через Кокшетау" (правая сторона по направлению с города Нур-Султан в город Кокшетау)
Продовольственные, непродовольственные товары
4 места
по 5 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют
5.
село Ульги, улица Гарибжана Каримова, возле здания мечети
Продовольственные, непродовольственные товары
4 места
по 5 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствуют