Ақмола облысы Жақсы ауданының Жаңа Қийма ауылдық округінің Жаңа Қийма ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 желтоқсанда № 25592 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 2 наурыздағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің 02.03.2022 № 3 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Жақсы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 4 қарашадағы № 218 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Жақсы ауданы Жаңа Қийма ауылдық округінің Жаңа Қийма ауылының аумағында ірі мүйізді қара малдың жұқпалы ринотрахеит ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақима ауылдық
округінің әкімі
А.Отегенов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Жана Кийма Жанакийминского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области
Решение акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области от 29 ноября 2021 года № 10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2021 года № 25592. Утратило силу решением акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области от 2 марта 2022 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области от 02.03.2022 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жаксынского района от 4 ноября 2021 года за № 218 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Жана Кийма Жанакийминского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области, в связи с возникновением болезни инфекционной ринотрахеит крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакийминского
сельского округа
А.Отегенов