Зеренді ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № А-9/621 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 қазанда № 24647 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 18.11.2024 № А-11/579 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Зеренді ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Зеренді ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі А.Жаксылыков
Зеренді ауданы әкімдігінің
2021 жылғы "29" қыркүйектегі
№ А-9/621 қаулысына
қосымша
Зеренді ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасқан орны
Алатын алаңы (шаршы метр, м2)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын орналасқан инфрақұрылым
Қызмет саласы
Зеренді ауылы
1
Автожолдан 10 метр, "Береке" сауда үйіне қарама-қарсы"
25 м2
5 жыл
"Береке" сауда үйі
Ауыл шаруашылығы өнімдері
2
Автожолдан 6 метр, "Ардагер" дүкенінің солтүстік-шығыс жағында
15 м2
5 жыл
"Ардагер" дүкені
Ауыл шаруашылығы өнімдері
3
"Сундучок" дүкенінің оңтүстік-батыс жағынан 25 метр
75 м2
5 жыл
"Сундучок" дүкені
Ауыл шаруашылығы өнімдері
4
Зеренді ауылының коммуналдық жағажайы, "Зеренді паркі" демалыс базасының батыс жағында"
80 м2
5 жыл
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Ауыл шаруашылығы өнімдері
5
Автожолдан 6 метр, "Визит орталық" солтүстік-батыс жағы
25 м2
5 жыл
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Ауыл шаруашылығы өнімдері
Айдарлы ауылы
6
жаңа көшесі, № 1 үйден 8 метр

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Зерендинском районе
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 29 сентября 2021 года № А-9/621. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 октября 2021 года № 24647.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Зерендинского района Акмолинской области от 18.11.2024 № А-11/579 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Зерендинском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Зерендинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зерендинского района А.Жаксылыков
Приложение к постановлению
акимата Зерендинского района
от "29" сентября 2021 года
№ А-9/621
Места размещения нестационарных торговых объектов в Зерендинском районе
Месторасположение
Занимаемая площадь, (квадратный метр, м2)
Период осуществления торговой деятельности
Близлежащая инфраструктура
Сфера деятельности
село Зеренда
1
10 метров от автодороги, напротив торгового дома "Береке"
25 м2
5 лет
Торговый дом "Береке"
Сельско-хозяйственная продукция
2
6 метров от автодороги, на северо-восточной стороне магазина "Ардагер"
15 м2
5 лет
Магазин "Ардагер"
Сельско-хозяйственная продукция
3
25 метров с юго-западной стороны от магазина "Сундучок"
75 м2
5 лет
Магазин "Сундучок"
Сельско-хозяйственная продукция
4
Коммунальный пляж села Зеренда, на западной стороне базы отдыха "Зеренда Парк"
80 м2
5 лет
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйственная продукция
5
6 метров от автодороги, северо-западная сторона "Визит центра"
25 м2
5 лет
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйственная продукция
село Айдарлы
6
8 метров от дома № 1, улицы Жана

25 м2
5 жыл
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Ауыл шаруашылығы өнімдері
Исаковка ауылы
7
Достық көшесі, "Қазақстан" дүкеніне қарама-қарсы, № 8 үйдің жаны"
18 м2
5 жыл
"Қазақстан" дүкені
Ауыл шаруашылығы өнімдері
Айдабол ауылы
8
Кооперативная көшесі, "Сельпо" дүкеніне қарама-қарсы № 4 үйден 5 метр,
25 м2
5 жыл
"Сельпо" дүкені
Ауыл шаруашылығы өнімдері
Қонысбай ауылы
9
Абай Құнанбаев атындағы көше, "Асхат" дүкенінің оң жағынан № 13 үйден 10 метр
25 м2
5 жыл
"Асхат" дүкені
Ауыл шаруашылығы өнімдері
Викторовка ауылы
10
Советская көшесі, "Береке" дүкеніне қарама-қарсы № 58 үйден № 62 үйге дейін,
15 м2
5 жыл
"Береке" дүкені
Ауыл шаруашылығы өнімдері
Красиловка ауылы
11
Бөгенбай би көшесіндегі № 28 үйден № 26 үйге дейін
20 м2
5 жыл
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Ауыл шаруашылығы өнімдері
Еленовка ауылы
12
Абылай хан көшесі 36, ауылдық клубтың іргелес аумағы
25 м2
5 жыл
"Кренделек" дүкені
Ауыл шаруашылығы өнімдері
Симферополь ауылы
13
Целинная көшесіндегі № 6 үйден № 10 үйге дейін
25 м2
5 жыл
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Ауыл шаруашылығы өнімдері
Мәлік Ғабдуллин ауылы
14
Жібек Жолы көшесінің № 2 және № 4 үйлері арасындағы аумақ
25 м2
5 жыл
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Ауыл шаруашылығы өнімдері
Серафимовка ауылы
15
Жастар көшесі, базардың іргелес аумағы ,
25 м2
5 жыл
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Ауыл шаруашылығы өнімдері

25 м2
5 лет
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйственная продукция
село Исаковка
7
около дома № 8, улица Достык, напротив магазина "Казахстан"
18 м2
5 лет
Магазин "Казахстан"
Сельско-хозяйственная продукция
село Айдабол
8
5 метров от дома № 4, улицы Кооперативная, напротив магазина "Сельпо"
25 м2
5 лет
Магазин "Сельпо"
Сельско-хозяйственная продукция
село Конысбай
9
10 метров от дома № 13, улицы имени Абая Кунанбаева, с правой стороны магазина "Асхат"
25 м2
5 лет
Магазин "Асхат"
Сельско-хозяйственная продукция
село Викторовка
10
От дома № 58 до дома № 62, улица Советская, напротив магазина "Береке"
15 м2
5 лет
Магазин "Береке"
Сельско-хозяйственная продукция
село Красиловка
11
От дома № 28 до дома № 26 улицы Богенбай би
20 м2
5 лет
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйственная продукция
село Еленовка
12
улица Абылай хана 36, прилегающая территория сельского клуба
25 м2
5 лет
Магазин "Кренделек"
Сельско-хозяйственная продукция
село Симферопольское
13
От дома № 6 до дома № 10 по улице Целинная
25 м2
5 лет
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйственная продукция
село Малика Габдуллина
14
территория между домами № 2 и № 4 улицы Жибек Жолы,
25 м2
5 лет
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйственная продукция
село Серафимовка
15
улица Жастар, прилегающая территория рынка
25 м2
5 лет
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйственная продукция