Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 466/70-6 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 қарашадағы № 78/15-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 қарашада № 25125 болып тіркелді
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 466/70-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8290 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 550 091,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 087 870,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 101 964,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 702 601,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 657 655,9 мың теңге;
2) шығындар – 33 285 853,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 484 777,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 612 893,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 128 116,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 178 207,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 398 745,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 398 745,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 1 612 893,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 353 191,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139 043,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 466/70-6 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 2 ноября 2021 года № 78/15-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 ноября 2021 года № 25125
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 466/70-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8290) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 550 091,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 087 870,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 101 964,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 702 601,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 657 655,9 тысяч тенге;
2) затраты – 33 285 853,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 484 777,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 612 893,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128 116,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 178 207,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 398 745,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 398 745,2 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 1 612 893,0 тысяч тенге;
погашение займов – 353 191,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139 043,6 тысяч тенге.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 904,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
13 910,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
20 073,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 501,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
2 501,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
22 304,8
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 327,8
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3 405,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 572,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2 464 022,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 322 012,7
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
205 801,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
2 116 211,7
496
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
142 010,0
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
142 010,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
104 089,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43 909,4
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
43 909,4
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
25 248,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 248,1
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
34 931,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 746,6
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6 185,2
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
148 215,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
68 151,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 151,7
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
80 063,7
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
27 904,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
13 910,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
20 073,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 501,0
011
Развитие объектов культуры
2 501,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
22 304,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
14 327,8
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3 405,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 572,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2 464 022,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 322 012,7
009
Развитие теплоэнергетической системы
205 801,0
036
Развитие газотранспортной системы
2 116 211,7
496
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
142 010,0
009
Развитие теплоэнергетической системы
142 010,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
104 089,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
43 909,4
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
43 909,4
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
25 248,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25 248,1
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
34 931,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
28 746,6
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6 185,2
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
148 215,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
68 151,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
68 151,7
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
80 063,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне