Бурабай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № а-9/376 "Бурабай ауданының Щучинск қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № а-9/398 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қазанда № 24658 болып тіркелді
Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бурабай ауданы әкімдігінің "Бурабай ауданының Щучинск қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы" 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № а-9/376 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5563 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Бурабай ауданының Щучинск қаласындағы барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың келесі бірыңғай тарифі белгіленсін:
ересектерге – 110 (жүз он) теңге көлемінде.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі А.Муздыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай аудандық мәслихаты

О внесении изменения в постановление акимата Бурабайского района от 21 сентября 2016 года № а-9/376 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Щучинске Бурабайского района"
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 30 сентября 2021 года № а-9/398. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 октября 2021 года № 24658
Акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бурабайского района "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Щучинске Бурабайского района" от 21 сентября 2016 года № а-9/376 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5563) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Щучинске Бурабайского района:
взрослым в размере – 110 (сто десять) тенге.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бурабайского района А.Муздыбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Бурабайский районный маслихат