Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7С-17/12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26198 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бурабай аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихаттың хатшысы М.Нурпанова
Бурабай аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 7С-17/12 шешіміне
қосымша
Бурабай аудандық мәслихаттың күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) "Бурабай ауданының Щучинск қаласының, елді мекендерінің жер учаскелеріне салығының ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы" 2016 жылғы 24 қарашадағы № 6С-8/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5625 болып тіркелген);
2) "Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қарашадағы № 6С-8/2 "Бурабай ауданының Щучинск қаласының, елді мекендерінің жер учаскелеріне салығының ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 6С-24/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6410 болып тіркелген);
3) "Бурабай аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 24 қарашадағы № 6С-8/2 "Бурабай ауданының Щучинск қаласының, елді мекендерінің жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 24 мамырдағы № 6С-43/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7213 болып тіркелген);
4) "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Бурабай ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 6С-24/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6408 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Бурабайского районного маслихата
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 28 декабря 2021 года № 7С-17/12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26198
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бурабайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Бурабайского районного маслихата М.Нурпанова
Приложение к решению
Бурабайского районного
маслихата от 28 декабря
2021 года № 7С-17/12
Перечень некоторых решений Бурабайского районного маслихата признанных утратившими силу
1) "О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Щучинск, населенных пунктов Бурабайского района" от 24 ноября 2016 года № 6С-8/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5625);
2) "О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 ноября 2016 года № 6С-8/2 "О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Щучинск, населенных пунктов Бурабайского района" от 30 января 2018 года № 6С-24/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6410);
3) "О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 ноября 2016 года № 6С-8/2 "О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Щучинск, населенных пунктов Бурабайского района" от 24 мая 2019 года № 6С-43/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7213);
4) "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения Бурабайского района, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан" от 30 января 2018 года № 6С-24/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6408).