Карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Ащы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 28 шілдедегі № 28 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 шілдеде № 23746 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Ащы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 17 қыркүйектегі № 46 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Ащы ауылдық округі әкімінің 17.09.2021 № 46 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Байғанин аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 30 маусымдағы № 02-09-04/112 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасынан қарасан ауруы анықталуына байланысты, Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Ащы ауылдық округінің Ноғайты ауылы аумағында карантин белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Ащы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді ресми жариялағаннан кейін Байғанин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ащы ауылдық округінің әкімі С. Құлбатыр

Об установлении карантина
Решение акима Ащинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 28 февраля 2021 года № 28. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2021 года № 23746. Утратило силу решением акима Ащинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 17 сентября 2021 года № 46
Сноска. Утратило силу решением акима Ащинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 17.09.2021 № 46 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Байганинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстана от 30 июня 2021 года № 02-09-04/112 РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Ногайты, Ащынского сельского округа Байганинского района Актюбинской области в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Ащынского сельского округа Байганинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Байганинского района после официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Ащынского
сельского округа
С. Құлбатыр