Ырғыз ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 наурыздағы № 73 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 8137 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ырғыз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ырғыз ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Ырғыз ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз ауданының әкімі А. Ауелбаев
Ырғыз ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 наурыздағы № 73 қаулысына қосымша
Ырғыз ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізімі
1. Ырғыз ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қарашадағы № 149 "Ырғыз ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын және ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5703 тіркелген, 2017 жылғы 6 желтоқсанда аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) қаулысы;
2. Ырғыз ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 66 "Ырғыз ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қарашадағы № 149 "Ырғыз ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын және ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6114 тіркелген, 2019 жылғы 7 мамырда аудандық "Халық ақпарат" газетінде жарияланған) қаулысы;
3. Ырғыз ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 5 наурыздағы № 38 "Ырғыз ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қарашадағы № 149 "Ырғыз ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын және ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6853 тіркелген 2020 жылғы 16 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений Иргизского районного акимата
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 16 марта 2021 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2021 года № 8137
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Иргизкого района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Иргизского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Иргизского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Иргизского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Иргизского района А. Ауелбаев
Приложение к постановлению Иргизского районного акимата от 16 марта 2021 года № 73
Перечень некоторых постановлений акимата Иргизского района признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Иргизского района от 13 ноября 2017 года № 149 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы по Иргизскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5703, опубликованное 6 декабря 2017 года в районной газете "Ырғыз");
2. Постановление акимата Иргизского района от 18 апреля 2019 года № 66 "О внесении изменения в постановление акимата Иргизского района от 13 ноября 2017 года № 149 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы по Иргизскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6114, опубликованное 7 мая 2019 года в районной газете "Халық ақпарат");
3. Постановление акимата Иргизского района от 5 марта 2020 года № 38 "О внесении изменения в постановление акимата Иргизского района от 13 ноября 2017 года № 149 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы по Иргизскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6853, опубликованное 16 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).