Қобда ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін мәдениет және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 138 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 сәуірде № 8237 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18, 139 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Қобда ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қобда ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін мәдениет және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі, осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Қобда ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы ресми жариялағаннан кейін, Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қобда ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қобда ауданының әкімі Б. Кулов
КЕЛІСІЛДІ:
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
__________ Ж.Ерғалиев
2021 жылғы "__" _________
Қобда ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 8 сәуірдегі
№ 138 қаулысына қосымша
Қобда ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін мәдениет және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области культуры и социального обеспечения являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Кобдинскому району
Постановление акимата Кобдинского района Актюбинской области от 8 апреля 2021 года № 138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 апреля 2021 года № 8237
В соответствии со статьями 18, 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Кобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области культуры и социального обеспечения являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Кобдинскому району, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кобдинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кобдинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кобдинского района Б. Кулов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
____________ Ж. Ергалиев
"__" ________ 2021 года
Приложение к постановлению
акимата Кобдинского района
от 8 апреля 2021 года № 138
Об определении перечня должностей специалистов в области культуры и социального обеспечения, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Кобдинскому району

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 23.11.2023 № 396 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№№
Лауазымдардың атауы
Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары
1
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК басшысы (директоры)
2
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК басшысының (директорының) орынбасары
3
Ауылдық маңызы бар ММ және МҚК басшысы (директоры)
4
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК кітапхана меңгерушісі (басшысы)
5
Аудандық маңызы бар ММ және МҚК көркемдік жетекшісі
6
Аккомпаниатор, концертмейстер, барлық атаудағы әртістер, режиссер ассистенті, балетмейстер, кітапханашы, библиограф, бағдарламашы, барлық атаудағы әдістемеші (негізгі қызметтер), музыкалық жетекші, музыкалық әрлеуші, хореограф, мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер), барлық атаудағы суретшілер (негізгі қызметтер), продюссер, режиссер, қоюшы режиссер, вокал бойынша үйретуші, ұжым (үйірме) басшысы
7
Аранжировщик
Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары
1
Емдік денешынықтыру жөніндегі нұсқаушы
2
Еңбек терапиясы жөніндегі нұсқаушы
3
Музыкалық жетекші
4
Психолог
5
Мейіргер
6
Қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер
7
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ММ-мемлекеттік мекеме;
МҚК-мемлекеттік қазыналық кәсіпорын.

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Кобдинского района Актюбинской области от 23.11.2023 № 396 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№№
Наименование должностей
Должности специалистов в сфере культуры
1
Руководитель (директор) ГУ и ГКП районного значения
2
Заместитель руководителя (директора) ГУ и ГКП районного значения
3
Руководитель отдела ГУ и ГКП сельского значения
4
Заведующий (руководитель) библиотекой ГУ и ГКП районного значения
5
Художественный руководитель ГУ и ГКП районного значения
6
Аккомпаниатор, концертмейстер, артисты всех наименований, ассистент режиссера, балетмейстер, библиотекарь, библиограф, программист, методист всех наименований (основных служб), музыкальный руководитель, музыкальный оформитель, хореограф, культорганизатор (основных служб), художники всех наименований (основных служб), продюсер, режиссер, режиссер-постановщик, репетитор по вокалу, руководитель коллектива (кружка)
7
Аранжировщик
Должности специалистов в сфере социального обеспечения
1
Инструктор по лечебной физкультуре
2
Инструктор по трудотерапии
3
Музыкальный руководитель
4
Психолог
5
Медицинская сестра
6
Социальный работник по уходу за престарелыми и лицам с инвалидностью
7
Специалист по социальной работе
Расшифровка аббревиатур:
ГУ-государственное учреждение;
ГКП-государственное казенное предприятие.