Жарық ауылдық округі, Жарық ауылының Абдолла Жанзақов, Астана, Алия Молдағұлова, Әжіғали Орынбаев, Балдай Танабаев, Желтоқсан, Қайрат Рысқұлбеков, Мұқан Тәжіғұлов көшелері аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 3 наурыздағы № 6 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 4 наурызда № 8077 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 қазандағы № 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 18.10.2021 № 15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекция басшысының 2021 жылғы 8 ақпандағы №2-11-3/37 ұсынысы негізінде, Жарық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Жарық ауылдық округі Жарық ауылының Абдолла Жанзақов, Астана, Алия Молдағұлова, Әжіғали Орынбаев, Балдай Танабаев, Желтоқсан, Қайрат Рысқұлбеков, Мұқан Тәжіғұлов көшелері аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарық ауылдық округінің әкімі Е. Имангазин

Об установлении ограничительных мероприятий на территории улиц Абдулла Жанзакова, Астана, Алии Молдагуловой, Ажигали Орынбаева, Балдай Танабаева, Желтоксан, Кайрат Рыскулбекова, Мукана Тажигулова села Жарык Жарыкского сельского округа
Решение акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 3 марта 2021 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 марта 2021 года № 8077. Утратило силу решением акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинского области от 18 октября 2021 года № 15
Сноска. Утратило силу решением акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинского области от 18.10.2021 № 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Кобдинской районной территориальной инспекции Комитета Ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 февраля 2021 года № 2-11-3/37, аким Жарыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории улиц Абдулла Жанзакова, Астана, Алии Молдагуловой, Ажигали Орынбаева, Балдай Танабаева, Желтоксан, Кайрат Рыскулбекова, Мукана Тажигулова села Жарык Жарыкского сельского округа, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жарыкского сельского округа Е. Имангазин