Карантинді тоқтату және "Терісаққан ауылдық округі Жаңаталап ауылында орналасқан "Сахи" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 17 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 23 маусымдағы № 18 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 маусымда № 23181 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46 бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 2-11-3/99 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасынан қарасан ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілуіне байланысты Терісаққан ауылдық округі Жаңаталап ауылында орналасқан "Сахи" шаруа қожалығының аумағында белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 17 "Терісаққан ауылдық округі Жаңаталап ауылында орналасқан "Сахи" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8241 нөмірімен тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақтөбе облысы Қобда ауданы ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Терісаққан ауылдық округінің әкімі А. Клютов

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 15 апреля 2021 года № 17 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Сахи" расположенного в селе Жанаталап Терисакканского сельского округа"
Решение акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 23 июня 2021 года № 18. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2021 года № 23181
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора "Кобдинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 12 мая 2021 года № 2-11-3/99 РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота, снять установленный карантин на территории крескрестьянского хозяйства "Сахи" расположенного в селе Жанаталап Терисакканского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 15 апреля 2021 года № 17 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Сахи" расположенного в селе Жанаталап Терисакканского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8241).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинского области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Терисакканского сельского округа А. Клютов