Ойыл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 4 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 қаңтарда № 8026 болып тіркелді
ЗҚАИ-дың ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ойыл ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Ойыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 2 наурыздағы № 36 "Ойыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6846 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Ойыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 210 "Ойыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 2 наурыздағы № 36 "Ойыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7836 болып тіркелген, 2020 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. "Ойыл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ойыл аудандық әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауданының әкімі А. Казыбаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Уилского района
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 25 января 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 января 2021 года № 8026
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Уилского района:
1) постановление акимата Уилского района от 2 марта 2020 года № 36 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Уилскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6846, опубликованное 10 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) постановление акимата Уилского района от 24 декабря 2020 года № 210 "О внесении изменения в постановление акимата Уилского района от 2 марта 2020 года № 36 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Уилскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7836, опубликованное 28 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Уилского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Уилского района после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Уилского района А. Казыбаев