Алматы облысында 2021 жылға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2021 жылғы 25 наурыздағы № 114 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 26 наурызда № 5902 болып тіркелді
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27, 37-баптарына, "Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11245 тіркелген) сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысында 2021 жылға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндері бекітілсін.
2. "Алматы облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;

Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 2021 год в Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 25 марта 2021 года № 114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 марта 2021 года № 5902
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегестрирован в Реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан № 11245), акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 2021 год в Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Тұрдалиевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысы әкімінің міндетін уақытша атқарушы
Л. Турлашов

3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Турдалиева С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима Алматинской области
Л. Турлашов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области

Алматы облысы әкімінің міндетін уақытша атқарушы 2021 жылғы 25 наурыздағы № 114
Алматы облысы әкімдігінің қаулысына қосымша
Алматы облысында 2021 жылға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндері
теңге
Р/с
Тауар атауы
Өлшем бірлігі
(тг/теңгекг/килограмм)
2021 жылдың 1 тоқсанына шекті бөлшек сауда бағалары
2021 жылдың 2 тоқсанына шекті бөлшек сауда бағалары
2021 жылдың 3 тоқсанына шекті бөлшек сауда бағалары

Временно исполняющий обязанности акима Алматинской области от 25 марта 2021 года № 114
Пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 2021 год в Алматинской области
тенге
№ п/п
Наименование товара
Ед. изме-рения
(тг/тенгекг/килограмм)
Пороговые значения розничных цен на 1 квартал 2021 года
Пороговые значения розничных цен на 2 квартал 2021 года
Пороговые значения розничных цен на 3 квартал 2021 года