Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2021 жылғы 26 сәуірдегі № 164 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 26 сәуірде № 5941 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қарашадағы № 366 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 21.11.2022 № 366 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 408 "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17583 тіркелген) сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері осы қаулының қосымшаcына сәйкес бекітілсін.
2. Алматы облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Алматы облысы әкімдігінің "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 171 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5484 тіркелген, 2020 жылдың 21 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 171 "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 30 қарашадағы № 455 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5789 болып тіркелген, 2020 жылдың 2 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;

Об утверждении объема субсидии на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)
Постановление акимата Алматинской области от 26 апреля 2021 года № 164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 апреля 2021 года № 5941. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 21 ноября 2022 года № 366
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 21.11.2022 № 366 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан–Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 октября 2018 года № 408 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 17583), акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объем субсидии на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Алматинской области:
1) постановление акимата Алматинской области "Об утверждении объема субсидии на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" от 16 апреля 2020 года № 171 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5484, опубликован 21 апреля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) постановление акимата Алматинской области "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 16 апреля 2020 года № 171 "Об утверждении объема субсидии на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" от 30 ноября 2020 года № 455 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5789, опубликован 2 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;

2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары С. Тұрдалиевқа жүктелсін.

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области С. Турдалиева.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің қаулысына қосымша 2021 жылғы
26 сәуірдегі № 164
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемі
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1(бір) килограмм өнімін өндіруге жұмсалатын азық шығынының нормативі (кг)
Балық азығының 1(бір) кг үшін тиесілі субсидиялар сомасы (теңге)
Субсидияланатын көлемі (тонна)
Шығыны
(%)
Субсидиялар сомасы (мың.теңге)
1
Албырт тұқымдас балықтар мен олардың будандары
кг
1,2

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области
А. Баталов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от 26 апреля 2021 года № 164
Объем субсидии на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)
Направление субсидирования
Единицы измерения
Норма расхода кормов на производство 1(одного) килограмма продукции (кг)
Сумма причитающейся субсидии на 1(один) кг корма (тенге)
Субсидируемый объем (тонна)
Расходы (%)
Сумма субсидий (тыс.тенге)
1
Лососевых и их гибридов
кг
1,2