Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2021 жылғы 24 қарашадағы № 464 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 2 желтоқсанда № 25492 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 615 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4078 болып тіркелген) қаулысы;
2) Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Алматы облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" № 615 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 31 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5043 болып тіркелген) қаулысы.
2. "Алматы облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1)осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2)осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3)осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары Ж. Тұяқовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі А. Баталов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 24 ноября 2021 года № 464. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2021 года № 25492
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Алматинской области:
1) постановление акимата Алматинской области "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Алматинской области" от 20 декабря 2016 года № 615 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4078);
2) постановление акимата Алматинской области "О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 20 декабря 2016 года № 615 "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Алматинской области" от 23 января 2019 года № 31 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5043).
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1)государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2)размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;
3)в течение десяти рабочих дней после дня государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области Ж. Туякова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области А. Баталов