Алакөл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 99 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 21 сәуірде № 5932 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алакөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алакөл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Алакөл ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Д.С. Сатыбалдиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Абдинов
Аудан әкімі 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 99 Алакөл ауданы әкімдігінің қаулысының қосымшасы
Алакөл ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. Алакөл ауданы әкімдігінің "Алакөл ауданында қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2011 жылғы 31 қазандағы № 10-302 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-5-162 тіркелген, 2012 жылдың 11 ақпанында № 06 "Алакөл" газетінде жарияланған);
2. Алакөл ауданы әкімдігінің "Алакөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 31 қазандағы "Алакөл ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 10-302 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы 29 қазандағы № 10-375 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2195 тіркелген, 2012 жылдың 08 желтоқсанында № 47 "Алакөл" газетінде жарияланған);
3. Алакөл ауданы әкімдігінің "Алакөл ауданында интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2012 жылғы 29 қазандағы № 10-376 қаулысы ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2194 тіркелген, 2012 жылдың 08 желтоқсанында № 47 "Алакөл" газетінде жарияланған);
4. Алакөл ауданы әкімдігінің "Алакөл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырмасын, ата- ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2019 жылғы 1 шілдедегі № 184 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5197 тіркелген, 2019 жылдың 05 шілдесінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Алакольского района
Постановление акимата Алакольского района Алматинской области от 16 апреля 2021 года № 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 апреля 2021 года № 5932
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алакольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Алакольского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Алакольского района" Сатыбалдиева Д. С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Районный аким А. Абдинов
Приложение к постановлению акимата Алакольского района Районный аким от 16 апреля 2021 года № 99
Перечень некоторых постановлений акимата Алакольского района признаваемых утратившими силу
1. Постановление акимата Алакольского района "Об установлении квоты рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы" от 31 октября 2011 года № 10-302 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-5-162, опубликован 11 февраля 2012 года в газете "Алакөл" № 06);
2. Постановление акимата Алакольского района "О внесении изменении в постановление акимата Алакольского района от 31 октября 2011 года "Об установлении квоты рабочих мест на лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Алакольском районе" № 10-302 от 29 октября 2012 года № 10-375 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 ноября 2012 года № 2195, опубликован 08 декабря 2012 года в газете "Алакөл" № 47);
3. Постановление акимата Алакольского района "Об установлении квоты рабочих мест в Алакольском районе для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" от 29 октября 2012 года № 10-376 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2194, опубликован 08 декабря 2012 года в газете "Алакөл" № 47);
4. Постановление акимата Алакольского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Алакольскому району" от 01 июля 2019 года № 184 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5197, опубликован 05 июля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).