"Кербұлақ ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 371 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданды әкімдігінің 2021 жылғы 6 қазандағы № 212 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 12 қазанда № 24707 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы, мемлекеттік басқару жүйесін, бюджетаралық қатынастарды жетілдіру, кредиттеу және білім беру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Кербұлақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 371 "Кербұлақ ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5312 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. С. Досалбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
әкім Г. Сарыбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Кербулакского района от 3 декабря 2019 года № 371 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Кербулакскому району"
Постановление акимата Кербулакского района Алматинской области от 6 октября 2021 года № 212. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2021 года № 24707
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам административно-территориального устройства Республики Казахстан, совершенствования системы государственного управления, межбюджеттых отношений, кредитования и образования" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Кербулакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Кербулакского района от 3 декабря 2019 года № 371 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Кербулакскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5312).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е. С. Досалбаева.
3. Настоящее постановления вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Г. Сарыбаев