Талғар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 шілдедегі № 10-37 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 11 тамызда № 23954 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 наурыздағы № 21-72 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 04.03.2022 № 21-72 шешімімен (2022 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талғар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
хатшысы М. Алибеков

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Талгарскому району
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 16 июля 2021 года № 10-37. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2021 года № 23954. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 4 марта 2022 года № 21-72
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 04.03.2022 № 21-72 (Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2022 года).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в десять раз по Талгарскому району.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Талгарского
районного маслихата М. Алибеков