Талғар ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 09-581 "Талғар ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 8 қарашадағы № 11-618 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 15 қарашада № 25162 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Талғар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талғар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 09-581 "Талғар ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3980 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Талғар ауданы әкімінің орынбасары Б. Төрехановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар ауданының әкімі К. Абдыханов

О признании утратившим силу постановления акимата Талгарского района от 5 сентября 2016 года за № 09-581 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Талгарскому району"
Постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 8 ноября 2021 года № 11-618. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25162
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Талгарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Талгарского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Талгарскому району" от 5 сентября 2016 года № 09-581 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3980).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Талгарского района Б. Тореханова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Талгарского района К. Абдыханов