2021 жылғы ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауды бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 210 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 сәуірде № 164 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабы 2-тармағының 12-7) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 3-2/615 "Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10087 болып тіркелген), Шымкент қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2021 жылғы ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауды бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 207 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 95 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 10 сәуірде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А.Сәттібаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2021 жылғы "5" cәуірдегі
№ 210 қаулысына қосымша
2021 жылғы ауылшаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеу өнімдерін өндіру үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
Ауыл шаруашылығы өнімінің атауы
Тереңдете өңделген өнімдердің атауы
Шикізатқа қайта есептелген субсидиялар нормативтері (теңге/литр, килограмм)
Сүт
Сары май
18
Сүт
Қатты ірімшік
28

Об утверждении субсидирования затрат на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в 2021 году
Постановление акимата города Шымкент от 5 апреля 2021 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 6 апреля 2021 года № 164. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 12-7) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 3-2/615 (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10087) "Об утверждении правил субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить субсидирования затрат на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки на 2021 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 7 апреля 2020 года № 207 "Об утверждении субсидирования затрат на закуп сельскохозяйственной продукции для производства ее глубокой переработки" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 95, опубликовано в 10 апреля 2020 году в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном порядке законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) Государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А.Саттыбаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент от "5" апреля
2021 года № 210
Субсидирование затрат на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в 2021 году
Наименование сельскохозяйственной продукции
Наименование продуктов глубокой переработки
Нормативы субсидий в пересчете на сырье (тенге/литр, килограмм)
Молоко
Сливочное масло
18
Молоко
Сыр твердый
28