Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2021 жылға арналған шекті мәндерін бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 243 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 сәуірде № 166 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8 бабына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 29 қазандағы Кәсіпкерлік Кодексінің 117-бабының 1-тармағына және "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11245 болып тіркелген) сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2021 жылға арналған шекті мәндері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А. Сәттібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімдігінің
"16" сәуірдегі 2021 жылғы
№ 243 қаулысына қосымша
Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2021 жылға арналған шекті мәндері
№ п/п
Тауарлар атауы
Бірінші тоқсан
Екінші тоқсан
Үшінші тоқсан
Төртінші тоқсан
1.
Тазартылған күріш (домалақ дәнді, өлшеніп салынатын), кг
324 тг
341 тг
368 тг
329 тг
2.
Бірінші сортты бидай ұны, кг
184 тг
177 тг
180 тг
189 тг
3.
Қарақұмық жармасы (дән, өлшеніп салынатын), кг
391 тг
431 тг
430 тг
484 тг
4.
Бірінші сортты ұннан жасалған бидай наны (пішінді), кг
156 тг
149 тг
153 тг
150 тг
5.
Рожки (өлшеніп салынатын)
313 тг
297 тг
298 тг
302 тг
6.
Сиыр еті (сүйекті жауырын-төс бөлігі), кг
2003 тг
2082 тг
2123 тг
2055 тг
7.
Тауық еті (сан сүйек және іргелес жұмсақ еті бар сан жілік), кг
879 тг
861 тг
890 тг
912 тг
8.
Пастерленген сүт, майлылығы 2,5 %, жұмсақ қаптамада, л
234 тг
238 тг
238 тг
249 тг
9.
Айран, майлылығы 2,5 %, жұмсақ қаптамада, л
263 тг
253 тг
254 тг
259 тг
10.

Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары по городу Шымкент на 2021 год
Постановление акимата города Шымкент от 16 апреля 2021 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 19 апреля 2021 года № 166. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 1 статьи 117 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан от 29 октября 2015 года и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года №282 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11245) "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 2021 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А. Саттыбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент
от "16" апреля 2021 года № 243
Пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары по городу Шымкент на 2021 год
№ р/с
Наименование товаров
Первый квартал
Второй квартал
Третий квартал
Четвертый квартал
1.
Рис шлифованный (круглозерный, весовой), кг
324 тг
341 тг
368 тг
329 тг
2.
Мука пшеничная первого сорта, кг
184 тг
177 тг
180 тг
189 тг
3.
Крупа гречневая (ядрица, весовая), кг
391 тг
431 тг
430 тг
484 тг
4.
Хлеб пшеничный из муки первого сорта (формовой), кг
156 тг
149 тг
153 тг
150 тг
5.
Рожки (весовые), кг
313 тг
297 тг
298 тг
302 тг
6.
Говядина (лопаточно-грудная часть с костями), кг
2003 тг
2082 тг
2123 тг
2055 тг
7.
Мясо кур (бедренная и берцовая кость с прилегающей к ней мякотью), кг
879 тг
861 тг
890 тг
912 тг
8.
Молоко пастеризованное 2,5 % жирности в мягкой упаковке, л
234 тг
238 тг
238 тг
249 тг
9.
Кефир 2,5 % жирности в мягкой упаковке, л
263 тг
253 тг
254 тг
259 тг
10.

Сүзбе: майлылығы 5-9 %, кг
2154 тг
2061 тг
2071 тг
2090 тг
11.
Тауық жұмыртқасы (I санатты), 10 дана
322 тг
306 тг
338 тг
344 тг
12.
Сары май (тұздалмаған, майлылығы кемінде 72,5 % толықтырғыштар және өсімдік майлары жоқ), кг
2460 тг
2352 тг
2414 тг
2441 тг
13.
Күнбағыс майы, л
514 тг
517 тг
529 тг
541 тг
14.
Ақ қауданды қырыққабат, кг
101 тг
65 тг
103 тг
84 тг
15.
Басты пияз, кг
88 тг
106 тг
59 тг
78 тг
16.
Асханалық сәбіз, кг
130 тг
161 тг
108 тг
109 тг
17.
Картоп, кг
146 тг
148 тг
106 тг
136 тг
18.
Ақ қант - құмшекер, кг
253 тг
244 тг
234 тг
243 тг
19.
Ас тұзы ("Экстра" - дан басқа), кг
55 тг
58 тг
56 тг
57 тг

Творог: 5-9 % жирности, кг
2154 тг
2061 тг
2071 тг
2090 тг
11.
Яйцо куриное (I категория), 10 штук
322 тг
306 тг
338 тг
344 тг
12.
Масло сливочное (несоленое, не менее 72,5 % жирности, без наполнителей и растительных жиров), кг
2460 тг
2352 тг
2414 тг
2441 тг
13.
Масло подсолнечное, л
514 тг
517 тг
529 тг
541 тг
14.
Капуста белокочанная, кг
101 тг
65 тг
103 тг
84 тг
15.
Лук репчатый, кг
88 тг
106 тг
59 тг
78 тг
16.
Морковь столовая, кг
130 тг
161 тг
108 тг
109 тг
17.
Картофель, кг
146 тг
148 тг
106 тг
136 тг
18.
Сахар белый – сахар-песок, кг
253 тг
244 тг
234 тг
243 тг
19.
Соль поваренная пищевая (кроме "Экстра"), кг
55 тг
58 тг
56 тг
57 тг