Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 09 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 қаңтарда № 4893 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 9 наурыздағы № 33 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 09.03.2022 № 33 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 20 января 2021 года № 09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 января 2021 года № 4893. Утратило силу постановлением акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 9 марта 2022 года № 33
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 09.03.2022 № 33 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 6) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Т.Рысқұлов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екі пайыз мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына қосымшаға сәйкес квота белгiленсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9, подпунктом 1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат района Т.Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере двух процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.

2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 02 қаулысы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4492 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2020 жылғы 15 қаңтарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Жандос Илиясбекович Ордабаевқа жүктелсін.

2. Признать утратившим силу постановления акимата района Т.Рыскулова от 9 января 2020 года № 02 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4492, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 15 января 2020 года).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ордабаева Жандоса Илиясбековича.