Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 19 мамырдағы № 34/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 мамырда № 6345 болып тіркелді
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 бұйрығымен бектілген Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11245 болып тіркелген) Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшері 90 күнтізбелік күнге бекітілсін:
1 санаттағы тауық жұмыртқасы (1 ондық) - 346 теңге;
өсімдік майы - 597 теңге.
2. "Қарағанды облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және интернет-ресурста орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Шайдаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек

Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары
Постановление акимата Карагандинской области от 19 мая 2021 года № 34/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 мая 2021 года № 6345
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности" и Правилами установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые проддовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11245) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 90 календарных дней:
яйцо куриное 1 категории (1 десяток) - 346 тенге;
масло растительное - 597 тенге.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства Карагандинской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции и размещение на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карагандинской области Шайдарова С.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек