Қарағанды облысы Теміртау қаласы мен Бұқар Жырау ауданының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 15 маусымдағы № 41/01 бірлескен қаулысы және Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 маусымдағы № 68 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 маусымда № 23216 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына, "Қарағанды облысы Теміртау қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі №243 қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданының 902 гектар жерін Теміртау қаласының шекарасына (шегіне) қосу жолымен Қарағанды облысы Теміртау қаласы мен Бұқар Жырау ауданының шекаралары (шектері) өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Қарағанды облыстық мәслихатының депутаттық өкілеттік, этика, заңдылық және құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Сессия төрағасы К. Оспанова
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облысы
әкімдігінің

Об изменении границ (черты) города Темиртау и Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Совместные постановление акимата Карагандинской области от 15 июня 2021 года № 41/01 и решение Карагандинского областного маслихата от 17 июня 2021 года № 68. Зарегистрированы в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2021 года № 23216
В соответствии с пунктом 3 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан № 243 от 15 апреля 2021 года "Об изменении границ (черты) города Темиртау Карагандинской области" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы (черты) города Темиртау и Бухар-Жырауского района Карагандинской области путем включения в границу (черту) города Темиртау 902 гектара земель Бухар-Жырауского района Карагандинской области согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на постоянную комиссию по вопросам депутатских полномочий, этике, законности и правопорядка Карагандинского областного маслихата.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Председатель сессии К. Оспанова
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Приложение
к
Акимата Карагандинской области