Қарағанды қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 39 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 сәуірде № 6306 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1, 2 тармақшаларына, сондай ақ Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтер қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы VI шақырылған ХХI сессиясының № 250 "Қарағанды қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4504 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 157 (1887) "Взгляд на события" газетінде, 2018 жылғы 5 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в городе Караганде
Решение Карагандинского городского маслихата от 7 апреля 2021 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 апреля 2021 года № 6306
В соответствии с подпунктами 1, 2 статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Караганды в соответствии с приложением.
2. Признать утратившим силу решение ХХI сессии VI созыва Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 250 "Об утверждении тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Караганде" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4504, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 27 декабря 2017 года № 157 (1887), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 05 января 2018 года)

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Жумабеков
Мәслихатының хатшысы К. Бексултанов
Қарағанды қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 7 сәуірдегі
№ 39
шешімімен бекітілген
Қарағанды қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтері
№ п/п
Атауы
Есептік бірлік
Қызметтің құны Қосылған құн салығымен (теңге)
1.
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтер
1.1.
Жайлы үйлер
Тұрғын/1айда

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Жумабеков
Секретарь маслихата К. Бексултанов
Утвержден решением
Карагандинского
городского маслихата
от 7 апреля 2021 года
№ 39
Тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в городе Караганде
№ п/п
Наименование
Расчетная единица
Стоимость услуг, тенге С учетом налога на добавленную стоимость
1.
Тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в городе Караганде
1.1.
Домовладения благоустроенные
житель/в месяц