Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімінің 2021 жылғы 29 наурыздағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 6268 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімінің 2022 жылғы 16 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімінің 16.02.2022 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабы және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, Сәтбаев қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қаласы аймағында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары Б.Е.Абдрахаев тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласы әкімінің міндетін атқарушы А. Толендина

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима города Сатпаев Карагандинской области от 29 марта 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 марта 2021 года № 6268. Утратило силу решением акима города Сатпаев Карагандинской области от 16 февраля 2022 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Сатпаев Карагандинской области от 16.02.2022 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким города Сатпаев РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера на территории города Сатпаев.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима города Сатпаев Абдрахаева Б.Е. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Сатпаев А. Толендина