Сәтбаев қаласы әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 88/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 желтоқсанда № 25775 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес Сәтбаев қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің "Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыру және жою орнын айқындау туралы" 2009 жылғы 18 қарашадағы № 28/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-6-92 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары Б.Е. Абдрахаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі А. Идрисов

О признании утратившим силу постановления акимата города Сатпаев
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 6 декабря 2021 года № 88/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2021 года № 25775
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Сатпаев "Об определении места размещения и удаления отходов производства и потребления" от 18 ноября 2009 года № 28/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-6-92).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Абдрахаева Б.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким города Сатпаев А. Идрисов