Ақтоғай ауданы әкімдігінің қаулыларының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 5 ақпандағы № 07/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 ақпанда № 6182 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 10 ақпандағы № 06/01 "Ақтоғай ауданы әкімдігінің "Ақтоғай ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны өткізетін білім беру қызметтеріне бағалар бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5702 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 14 ақпанында, 2020 жылдың 21 ақпанында № 7 (7742) "Ақтоғай ажары" газетінде жарияланған) қаулысы;
2) Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 16/01 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5798 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 15 сәуірінде жарияланған) қаулысы.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Аманжоловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі С. Әбеуова

О признании утратившими силу постановления акимата Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 5 февраля 2021 года № 07/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 февраля 2021 года № 6182
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Актогайского района:
1) постановление акимата Актогайского района от 10 февраля 2020 года № 06/01 "Об утверждении цен на образовательные услуги, реализуемые коммунальным государственным казенным предприятием "Школа искусств" акимата Актогайского района государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5702, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 февраля 2020 года, в газете "Ақтоғай ажары" от 21 февраля 2020 года, № 7 (7742));
2) постановление акимата Актогайского района от 15 апреля 2020 года № 16/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5798, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 апреля 2020 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Аманжолова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района С. Әбеуова