Ұлытау ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 қаңтардағы № 3 "Төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жою туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданының әкімінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 ақпанда № 6201 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Ұлытау ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 қаңтардағы № 3 "Төтенше жағдай жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 5693 болып тіркелді, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылы 31 қаңтарда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Ұлытау ауданы әкімінің міндетін атқарушы Б. Байжантаев

О признании утратившим силу решения акима Улытауского района от 30 января 2020 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации"
Решение акима Улытауского района Карагандинской области от 18 февраля 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 февраля 2021 года № 6201
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Улытауского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Улытауского района от 30 января 2020 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5693, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 января 2020 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Улытауского района Б. Байжантаев