Ұлытау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерінің орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 8 қазандағы № 41/1 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қазанда № 24773 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 12-баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Ұлытау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Ұлытау ауданының әкімдігінің 10.12.2024 № 52/01 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Ұлытау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерінің орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұлытау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау ауданының әкімі С. Медебаев
Ұлытау ауданының әкімдігі
2021 жылғы 8 қазандағы
№ 41/1
қаулысына қосымша
Ұлытау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерінің орналастыру орындары
Сауда объектілерінің орналасқан орны
Орналасқан алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын арадағы инфрақұрылымды есепке алғандағы қызмет саласы (ұқсас бұйымдар сататын сауда объектілері, сонымен қатар қоғамдық тамақтану орындары)
1
Ақтас кенті, Кәсіподақ көшесі №26 Мәдениет үйінің алдында
80
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
2
Амангелді ауылы, Амангелді көшесінің №1 үй алдында
120
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
3
Алғабас ауылы, Берденов көшесі №9 Мәдениет үйінің сол жағында
100
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
4
Борсеңгір ауылы, Қазақстан көшесі №7 Мәдениет үйінің алдында
100
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
5
Жанкелді ауылы, Рысқұлов көшесі №7 үйінің оң жағында
100
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
6
Егінді ауылы, Ерден көшесі №9 Мәдениет үйінің алдында
80
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
7
Жезді кенті, Тоқтыбаев көшесі № 3 үйінің сол жағында
100
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
8
Қаракеңгір ауылы, Орталық көшесі № 79 үйінің алдында
120
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
9
Қарсақбай кенті, Болман көшесі №74 Мәдениет үйінің алдында
100
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
10
Қоскөл ауылы, Сәтбаев көшесі №16 Мәдениет үйінің алдында
80
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
11
Шеңбер ауылы, Ұлытау көшесі №1үй алдында
100
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
12
Ұлытау ауылы, Абай көшесі № 29 автобекет сол жағында
100
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
13
Сарысу ауылы, Сәтбаев көшесі №8 Мәдениет үйінің алдында
100
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
14
Терісаққан ауылы, Талап көшесі № 9 Мәдениет үйінің алдында
100
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
15
Мибұлақ ауылы, Тұрсынай көшесі №16 Мәдениет үйінің алдында
100
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ

Об утверждении и определении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Улытауского района
Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 8 октября 2021 года № 41/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2021 года № 24773.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Улытауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления акимата Улытауского района области Ұлытау от 10.12.2024 № 52/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территорий Улытауского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Улытауского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Улытауского района С. Медебаев
Приложение
к постановлению
акимата
Улытауского района
от 8 октября 2021 года № 41/1
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Улытауского района
Места размещения
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности с учетом близлежащей инфраструктуры (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
поселок Актас, перед Домом культуры по улице Кәсіподақ №26
80
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
2
село Амангельды, перед домом улицы Амангельды №1
120
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
3
село Алгабас, слева от Дома культуры по улице Берденова №9
100
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
4
село Борсенгир, перед Домом культуры по улице Қазақстан №7
100
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
5
село Жангельды, справа от дома №7 по улице Рыскулова
100
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
6
село Егинды, перед Домом культуры по улице Ердена №9
80
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
7
поселок Жезды, слева от дома №3 по улице Токтыбаева
100
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
8
село Каракенгир, по улице Центральная перед домом №79
120
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
9
поселок Карсакбай, перед Домом культуры по улице Болмана №74
100
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
10
село Косколь, перед Домом культуры по улице Сатпаева №16
80
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
11
село Шенбер, улица Улытау перед домом № 1
100
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
12
село Улытау, слева от автостанции по улице Абая №29
100
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
13
село Сарысу, перед Домом культуры по улице Сатпаева №8
100
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
14
село Терисаккан, перед Домом культуры по улице Талап №9
100
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
15
село Мибулак, перед Домом культуры по улице Турсынай №16
100
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет