Ұлытау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 92 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 қаңтарда № 26395 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ұлытау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 9 ақпандағы № 171 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4623 болып тіркелген) шешімі;
2) "Ұлытау ауданының кенттері мен ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 23 шілдедегі №199 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4890 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы А. Мырзабеков

О признании утратившими силу некоторых решений Улытауского районного маслихата
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2021 года № 92. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2022 года № 26395
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Улытауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Улытауского районного маслихата:
1) решение "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 9 февраля 2018 года № 171 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4623);
2) решение "Об утверждении регламента собрания местного сообщества поселков и сельских округов Улытауского района" от 23 июля 2018 года № 199 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4890).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата А. Мырзабеков