"Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 13 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 8229 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 133 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 07.09.2022 № 133 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 31 қазандағы Заңының 24-бабының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5748 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 11 наурызында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 18 наурызында жарияланған) келесідей толықтырулар енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"58. Қазалы ауданы Әйтеке би кентіндегі спорт кешенін жалға алу.
59. Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентіндегі ойын түрлері бойынша дене шынықтыру-сауықтыру кешенін жалға алу.
60. Жаңақорған ауданы Қожакент ауылындағы спорт кешенін жалға алу.
61. Қызылорда қаласы Сәулет мөлтек ауданында спорт кешенін жалға алу.
62. Жаңақорған ауданы Сунақата ауылындағы спорт кешенін жалға алу.".
2. "Қызылорда облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің Қызылорда облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімнің "Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" акционерлік қоғамының интернет-ресурсына орналастыру үшін жолдануын қамтамасыз етсін.

О внесении дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области"
Решение Кызылординского областного маслихата от 17 марта 2021 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 марта 2021 года № 8229. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 7 сентября 2022 года № 133
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 07.09.2022 № 133 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 24 Закона Республики Казахстан от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5748, опубликовано 11 марта 2017 года в областных газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести" и 18 марта 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие дополнения:
перечень местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области, утвержденный указанным решением, дополнить строками следующего содержания:
"58. Аренда спортивного комплекса в поселке Айтеке би Казалинского района.
59. Аренда физкультурно-оздоровительного комплекса по игровым видам в поселке Жанакорган Жанакорганского района.
60. Аренда спортивного комплекса в сельском округе Кожакент Жанакорганского района.
61. Аренда спортивного комплекса в микрорайоне Саулет в городе Кызылорда.
62. Аренда спортивного комплекса в сельском округе Сунаката Жанакорганского района.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Кызылординского областного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на официальном интернет-ресурсе Кызылординского областного маслихата.
3. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области" в установленном законодательством порядке обеспечить направление настоящего решения на размещение в интернет-ресурсе акционерного общества "Казахстанский центр государственно-частного партнерства".

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қызылорда облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің аппарат басшысы Б.Ж. Ідірісовке жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
2-сессиясының төрағасы
Н. Амитов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Н. Байкадамов

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата государственного учреждения "Аппарат Кызылординского областного маслихата" Идирисову Б.Ж.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель 2 сессии Кызылординского
областного маслихата
Н. Амитов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов